MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Exkluzivní kolekce Gimmy Baldinini uchvátí bohatými výtvarnými detaily, vášnivě kreativními podpatky a až mistrně sochařsky opracovanými klíny. Elegantní vzhled podtrhují barvy a fascinující odrazy světla od rozmanitě upravených povrchů obuvi.
Italská móda je elegantní a jednoduchá a podmanila si tak celý svět. Značka FIORANGELO posunula povědomí o italské kvalitě ještě dál. Smyslem pro detail, nápaditost a hlavně uměním podtrhnout ženskou krásu.
Sídlo a mozek italského Harmont&Blaine se nachází v nádherném prostředí Neapole. Odtud také návrháři čerpají svoji inspiraci. Vždyť město je plné nekonečné škály barev a motivů.


Jméno amerického módního návrháře je světoznámou značkou v módním průmyslu. Jeho ikonické kabelky poznáte podle nezaměnitelného loga. A boty samozřejmě v kolekci nesmí chybět.
Britská návrhářka Sophia Webster přidala ke svým botám křídla. V kolekci podzim/zima 2015 jsou i kotníčkové boty zdobené tímto neobvyklým doplňkem.
Louis Vuitton představuje svoji novou kampaň "Spirit of Travel" s hvězdami Michelle Williams a Alicií Vikander.
Miu Miu je módní linie domu Prada. Kolekce pro letošní podzim a zimu jde zpět v čase. V jednotlivých modelech se odráží každé desetiletí od 50. až do 80. let.
V nové kolekci šperků ALO diamonds se snoubí vášeň i chlad. Barevné drahokamy připomínají podzimní lesy a stromy v zahradách, bílé diamanty se třpytí jako led a sněhové vločky.


Rokem 2014 započala spolupráce značky ENDLESS s herečkou a zpěvačkou Jennifer Lopez. V rámci své podzimní kolekce pro značku ENDLESS si připravila novinky odrážející její zářivou osobnost, sexy vzhled a módní hravost.
PUMA Creeper je první teniskou od značky FENTY inspirovanou punkrockovým stylem New York City. Model kombinuje ikonické tenisky PUMA Suede s lehce punkovými a rebelskými prvky.
<<< 5.6 6.6 7.6 8.6 9.6 10.6 11.6 12.6 13.6 14.6 15.6 16.6 17.6 18.6 19.6 20.6 21.6 22.6 23.6 24.6 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.