MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Britská návrhářka Sophia Webster přidala ke svým botám křídla. V kolekci podzim/zima 2015 jsou i kotníčkové boty zdobené tímto neobvyklým doplňkem.
Louis Vuitton představuje svoji novou kampaň "Spirit of Travel" s hvězdami Michelle Williams a Alicií Vikander.
Miu Miu je módní linie domu Prada. Kolekce pro letošní podzim a zimu jde zpět v čase. V jednotlivých modelech se odráží každé desetiletí od 50. až do 80. let.


V nové kolekci šperků ALO diamonds se snoubí vášeň i chlad. Barevné drahokamy připomínají podzimní lesy a stromy v zahradách, bílé diamanty se třpytí jako led a sněhové vločky.
Rokem 2014 započala spolupráce značky ENDLESS s herečkou a zpěvačkou Jennifer Lopez. V rámci své podzimní kolekce pro značku ENDLESS si připravila novinky odrážející její zářivou osobnost, sexy vzhled a módní hravost.
PUMA Creeper je první teniskou od značky FENTY inspirovanou punkrockovým stylem New York City. Model kombinuje ikonické tenisky PUMA Suede s lehce punkovými a rebelskými prvky.
Po náročném dni plném stresu netouží většina z nás po ničem jiném, než se ukrýt před okolním světem a načerpat novou energii. Obklopte se při relaxování krásou a jedinečností.
Converse představuje oblíbené tenisky Chuck Taylor All Star v barvách, které jsou trendem nadcházející sezóny.


Módní návrhářku Petru Kociánovou oslovila paní Iva Janžurová s žádostí, aby ji navrhla šaty na karlovarskou ceremonii.
Nová kolekce dámských bot Baldinini pro podzim a zimu 2015-16 právě odhalila svou svůdnost. Pojí se v ní vznešenost městských bulvárů, promyšlenost detailů i nádech moderní doby.
<<< 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.