MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Barva vyjadřuje emoce a spojuje kontrastní styly, je více než jen módní trend. Nicolas Ghesquière vybral 4 stěžejní barvy pro svoji kolekci, a ty spojují všechny ´vesmíry´ značky Louis Vuitton.
Christian Louboutin aktualizuje svou Nude Collection o 2 barevné odstíny a zvyšuje tak barevnou paletu na sedm tónů. Hashtag #NudesForAll mluví za vše.
Modrá podrážka vám napoví, ano, jsou to Loriblu. Italská značka představuje svoji kolekci podzim/zima 2015.


Sophia Webster navrhla pro kolekci podzim zima 2015 řadu monochromatických modelů.
Návrhář Brian Atwood přesně ví, co ženy chtějí. A nejsou to jen luxusní boty. Je to i příběh, možnost zasnít se.
Letošní kolekce bot návrháře Gianvita Rossi je jako vždy dokonale řemeslně propracovaná. Měkčí materiály pro pohodlí, ale stále elegantně ženské siluety.
V roce 2015 vrcholí v Římě netradiční výstava, která je koncipována jako cesta do mysli návrháře. Návštěvník se tak má možnost seznámit se stylistickými prvky, které jsou charakteristické pro Louis Vuitton, značku s 160letou tradicí.
Téměř 15 let po svém uvedení na trh přichází znovu náramek Monogram: Louis Vuitton. Každá z pěti variant představuje jednu verzi vesmíru, jeden příběh, jeden styl a je určena na jinou příležitost.


Máte rádi výrazné barvy? V tom případě budete tuto sezónu spokojeni. Světle zelená, žlutá, růžová, červená, azurová - kam jen oko pohlédne, vše hraje barvami!
Symbolem značky René Caovilla já elegantní pásek kolem kotníku, který se jako had obtáčí kolem nohy. Inspirací byl starověký náramek ve tvaru hada.
<<< 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.