MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Máte rádi výrazné barvy? V tom případě budete tuto sezónu spokojeni. Světle zelená, žlutá, růžová, červená, azurová - kam jen oko pohlédne, vše hraje barvami!
Symbolem značky René Caovilla já elegantní pásek kolem kotníku, který se jako had obtáčí kolem nohy. Inspirací byl starověký náramek ve tvaru hada.
Belgická značka brýlí THEO přináší na letní sezónu 2015 barevné novinky - modely nesoucí ženská jména Anna, Kara, Lena, Luca, Mia a Nina.


Nejluxusnější kolekce Tiffany & Co. Blue Book pro rok 2015 je oslavou síly a krásy skrývající se v tajemném světě moří a oceánů.
Letošní sezóna bude plná květin a motýlků. Přírodní motivy jsou hitem nejen na oblečení a špercích, ale samozřejmě také na botách. Kalifornská značka Taylor Says představuje high heels s potištěnými podrážkami.
Parfuméři Mark a Simon Constantine inspirováni svou každodenní prací, vytvořili projekt Gorilla Perfumes coby umělecké vyjádření své spolupráce na poli parfémů. Pomocí vůní interpretují svět kolem sebe, své vzpomínky, zážitky a emoce.
Louis Vuitton si na letošní léto připravil hravou kolekci kabelek a doplňků nazvanou Stickers, tedy samolepky.
Londýnská návrhářka Sophia Webster použila motiv leoparda na svých botách. Kombinace s ostatními barvami se rozhodně nebojí.


Řekněte to s Carina Bag! Značka Braccialini je ve světě módy známá především pro své originální a provokativní kabelky. Pokud se nebojíte vybočovat z řady a určovat módní trendy, je Carina bag určena přesně vám.
Modely módní návrhářky Zuzany Kubíčkové pro letošní léto jsou plné lehkosti, díky použitým materiálům a podtrhují ladné křivky ženského těla.
<<< 7.8 8.8 9.8 10.8 11.8 12.8 13.8 14.8 15.8 16.8 17.8 18.8 19.8 20.8 21.8 22.8 23.8 24.8 25.8 26.8 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.