MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Belgická značka brýlí THEO přináší na letní sezónu 2015 barevné novinky - modely nesoucí ženská jména Anna, Kara, Lena, Luca, Mia a Nina.
Nejluxusnější kolekce Tiffany & Co. Blue Book pro rok 2015 je oslavou síly a krásy skrývající se v tajemném světě moří a oceánů.
Letošní sezóna bude plná květin a motýlků. Přírodní motivy jsou hitem nejen na oblečení a špercích, ale samozřejmě také na botách. Kalifornská značka Taylor Says představuje high heels s potištěnými podrážkami.


Parfuméři Mark a Simon Constantine inspirováni svou každodenní prací, vytvořili projekt Gorilla Perfumes coby umělecké vyjádření své spolupráce na poli parfémů. Pomocí vůní interpretují svět kolem sebe, své vzpomínky, zážitky a emoce.
Louis Vuitton si na letošní léto připravil hravou kolekci kabelek a doplňků nazvanou Stickers, tedy samolepky.
Londýnská návrhářka Sophia Webster použila motiv leoparda na svých botách. Kombinace s ostatními barvami se rozhodně nebojí.
Řekněte to s Carina Bag! Značka Braccialini je ve světě módy známá především pro své originální a provokativní kabelky. Pokud se nebojíte vybočovat z řady a určovat módní trendy, je Carina bag určena přesně vám.
Modely módní návrhářky Zuzany Kubíčkové pro letošní léto jsou plné lehkosti, díky použitým materiálům a podtrhují ladné křivky ženského těla.


Nová jarní kolekce Ilony Donátové je plná barev a nápadů. Pokud dáváte přednost neformální módě a nemáte rádi uniformitu, přijďte se inspirovat 16. dubna do Poděbrad na přehlídku I am ready.
Oblékněte si svého "miláčka" do kůže aneb originální kožené pouzdro na netbook, tablet či e-book za jeden den. Nahlédněte do dílny české designérské značky Franco Arazzi a vytvořte si svůj vlastní módní výrobek.
<<< 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.