MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Letošní sezóna bude plná květin a motýlků. Přírodní motivy jsou hitem nejen na oblečení a špercích, ale samozřejmě také na botách. Kalifornská značka Taylor Says představuje high heels s potištěnými podrážkami.
Parfuméři Mark a Simon Constantine inspirováni svou každodenní prací, vytvořili projekt Gorilla Perfumes coby umělecké vyjádření své spolupráce na poli parfémů. Pomocí vůní interpretují svět kolem sebe, své vzpomínky, zážitky a emoce.
Louis Vuitton si na letošní léto připravil hravou kolekci kabelek a doplňků nazvanou Stickers, tedy samolepky.


Londýnská návrhářka Sophia Webster použila motiv leoparda na svých botách. Kombinace s ostatními barvami se rozhodně nebojí.
Řekněte to s Carina Bag! Značka Braccialini je ve světě módy známá především pro své originální a provokativní kabelky. Pokud se nebojíte vybočovat z řady a určovat módní trendy, je Carina bag určena přesně vám.
Modely módní návrhářky Zuzany Kubíčkové pro letošní léto jsou plné lehkosti, díky použitým materiálům a podtrhují ladné křivky ženského těla.
Nová jarní kolekce Ilony Donátové je plná barev a nápadů. Pokud dáváte přednost neformální módě a nemáte rádi uniformitu, přijďte se inspirovat 16. dubna do Poděbrad na přehlídku I am ready.
Oblékněte si svého "miláčka" do kůže aneb originální kožené pouzdro na netbook, tablet či e-book za jeden den. Nahlédněte do dílny české designérské značky Franco Arazzi a vytvořte si svůj vlastní módní výrobek.


Manolo Blahnik navrhl kolekci pro jaro léto 2015 v 6 liniích. Můžeme se rozmýšlet, jestli se nám víc líbí botičky zdobené korály nebo cikcak motivy. Nebo dáme přednost saténovým klasickým lodičkám.
Krásou jarní zahrady, která se probouzí k životu a rozkvétá sladce vonícími květy, se ve své v jarní kolekci šperků nechala inspirovat Pandora. Do příběhu je zahalena kolekce jemných lučních květin, třepotajících se motýlů a pokladů.
<<< 8.2 9.2 10.2 11.2 12.2 13.2 14.2 15.2 16.2 17.2 18.2 19.2 20.2 21.2 22.2 23.2 24.2 25.2 26.2 27.2 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.