MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Oblékněte si svého "miláčka" do kůže aneb originální kožené pouzdro na netbook, tablet či e-book za jeden den. Nahlédněte do dílny české designérské značky Franco Arazzi a vytvořte si svůj vlastní módní výrobek.
Manolo Blahnik navrhl kolekci pro jaro léto 2015 v 6 liniích. Můžeme se rozmýšlet, jestli se nám víc líbí botičky zdobené korály nebo cikcak motivy. Nebo dáme přednost saténovým klasickým lodičkám.
Krásou jarní zahrady, která se probouzí k životu a rozkvétá sladce vonícími květy, se ve své v jarní kolekci šperků nechala inspirovat Pandora. Do příběhu je zahalena kolekce jemných lučních květin, třepotajících se motýlů a pokladů.


Hlavní slovo v letošní kolekci NeroGiardini mají tentokrát ručně šité lodičky z italské kůže s rafinovanými průstřihy a květinovými motivy.
Pro italskou luxusní značku bot Casadei jsou typické štíhlé ocelové podpatky, které vylepší snad jakýkoliv outfit.
Nová kolekce je inspirována krásou přírody, pozitivními náladou hudebních festivalů a kouzlem rocku. Využívá přírodní barvy, materiály a odlesky světla na večerních sandálkách.
Luxusní značka obuvi z Florencie, Aquazzura.
Cruise kolekce už neodmyslitelně patří do tvorby Jimmy Choo. V současné době, kolekce obsahuje vedle elegantních bot i luxusní kabelky.


V kolekci najdete snad všechny detaily, které si s Mexikem můžete spojit, motivy kaktusů, chilli papriček, tacos nebo výšivky koster z oslav Dne mrtvých.
Sexy střih a módní design, to je luxusní značka Jimmy Choo a její kolekce pro letošní zimu.
<<< 8.9 9.9 10.9 11.9 12.9 13.9 14.9 15.9 16.9 17.9 18.9 19.9 20.9 21.9 22.9 23.9 24.9 25.9 26.9 27.9 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.