MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Tahle britská blonďatá dračice už dobyla svět hudby, a teď neohroženě útočí také na ten módní. Ptáte se, čím? Svou první kolekcí obuvi, která je exkluzivně k sehnání i u nás, a to ve všech prodejnách a v online obchodě Deichmann. Určitě proto omrkněte její vytříbený cit pro stylové obouvání a buďte stejně cool jako ona...
V centru Prahy na Václavském náměstí 10 proběhlo slavnostní otevření nového Levi´s Storu. Mnoho hostů si odneslo unikátní kousek s výšivkami, nášivkami nebo špendlíky. Tak pokud jste to nestihli, nevadí, upravit si nějaký ten svůj můžete nechat kdykoliv.
Květinový vzor vám pozvedne náladu celoročně, nikdy se v něm ale nebudete cítit tak skvěle, jako když ho obléknete v prvních jarních dnech.


Modely Sportalm vznikají v rakouském Kitzbuehelu a jsou vyhledávány pro svoji ženskost, originální detaily a kvalitu materiálů. V nové kolekci pro volný čas na nadcházející jarní a letní sezónu kombinuje přírodní tóny, odstíny bílé a béžové, s barevnými akcenty zelené a oranžové.
Módní trendy se řeší den co den. Není trošku škoda, že se hlídáme kvůli cizím lidem a na to, v čem nás vidí naši nejbližší doma, trošku zapomínáme? Je na čase to změnit.
Kolekce značky Levi´s pro letošní jaro je navržena a prohnána přes filtr hudby. Koncerty a festivaly svádějí lidi dohromady a umožňují jim být součástí něčeho většího, ale zároveň si uchovat individuální styl.
Pod vedením kreativního ředitele Alessandra Michele značka Gucci nově definuje luxus 21. století a představuje vrchol italského řemeslného zpracování. Představuje kolekci Queercore pojmenovanou podle punkové subkultury 80. let.
Jaro podle Rosie Huntington - Whiteley je plné ženské růžové, něžné krémové a elegantní černé. Jemné hedvábí a propracované francouzské krajky poskytují luxusní základ pro hru se siluetami a potisky.


Značka Levi´s si dovolila přizpůsobit kultovní střih 501 aktuálním trendům, a tak představuje zúžené džíny 501 Skinny, nejnovější přírůstek do rodiny pětsetjedniček.
Sportovní nasazení je na začátku nového roku vždy na maximu. Aby ale vaše odhodlání vydrželo alespoň do léta, musíte na to jít chytře.
<<< 13.3 14.3 15.3 16.3 17.3 18.3 19.3 20.3 21.3 22.3 23.3 24.3 25.3 26.3 27.3 28.3 29.3 30.3 31.3 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.