MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Podzimní kolekce Sorel nabízí ženám vůbec nejširší škálu "městských odolných" bot, které mají elegantní tvar s různými výškami podpatku, jsou nepromokavé a pro ochranu mají vrchní stranu plně koženou.
Kouzlo viktoriánské a alžbětinské doby je zpátky. V prodejnách se znovu objevují blůzky a halenky s žabó, fiží, volánky, šperky získávají opulentní zdobení, krajky a šifon se dostávají do popředí. Romantika má zde zkrátka hlavní slovo.
Retro střih, který se po 50 letech opět vrací. Aktuální verze džínů 505 C je lehce zmodernizovaná. Návrháři značky vytvořili dokonalý slimový střih s rovnými nohavicemi. Jsou sexy, zip stáhne i případné bříško a vykreslí plný zadeček typický pro oblíbené vintage střihy levisek.


Léto je ideální trávit na prosluněné pláži u moře. A co jiného obléci na sebe, než cool plavky doplněné stylovými brýlemi.
Druhý ročník podzimní kampaně M&S s topmodelkou Pavlínou Němcovou přináší inspiraci na podzimní outfity. Nadčasové, snadno nositelné, ale stále hravé a šik.
Univerzální nadčasové modely, které je možné zakoupit i nosit po celý rok a jejichž siluetu lze pomocí stahovacích pásků přizpůsobit jakékoliv postavě. Black Collection značky IMRECZEOVA.
S těmito šaty budete zářit stejně nepřehlédnutelně jako Slunce na letní obloze. Veselá žlutá barva by neměla chybět v letním šatníku žádné dámy.
Ženy na celém světě jsou okouzleny novým střihem džínů značky Levi´s. Jsou inspirovány vintage střihy ze 70. a 80. let. Přesně, jak tvrdí reklama, obepnou pas i boky a zvýrazní vaše přednosti.


Zvolit místo dovolené nestačí. Je potřeba také vybrat, co si vezmete s sebou. Dali jsme dohromady všechny základní položky, které by v kufru neměly chybět: plavky vcelku a bikiny, plážové šaty, sluneční brýle, klobouky a velké plážové tašky.
Kendall a Kylie vytvořily kolekci pro holky, které rády navštěvují pláže a baví se na party u bazénu. Bikiny a jednodílné plavky mají strategicky řešené průstřihy a široké elastické lemy sportovního stylu, které perfektně podtrhnou postavu.
<<< 16.6 17.6 18.6 19.6 20.6 21.6 22.6 23.6 24.6 25.6 26.6 27.6 28.6 29.6 30.6 31.6 32.6 33.6 34.6 35.6 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.