MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Značka Louis Vuitton se nyní vydává do tropů - do Brazílie, kam přiváží charakteristické francouzské "umění žít", pro které je tato země blízko rovníku ideální kulisou.
Tak jako každý rok přichází módní značka TIQE designérky Petry Balvínové se speciální limitovanou letní kolekcí. Oblíbené dlouhé šaty z jemného hedvábí, určené pro horké letní dny, letos zdobí květinové vzory v boho-chic stylu.
V tomto roce oslaví mokasíny Driving Shoe desetileté výročí. Mokasíny jsou úzkého střihu s ručně šitým svrškem a neklouzavou podrážkou s gumovými cvočky. Nechybí ani charakteristické iniciály LV.


Americký návrhář Stuart Weitzman dokáže, aby se žena cítila sebevědomá a krásná. Vynalézá nové siluety, využívá rozmanité materiály, ale hlavně navrhuje boty, které vaše nohy pohladí a ozdobí.
Žádný stroj nevyrobí boty tak dobře, jako lidská ruka. Když si půjdete koupit boty značky Fiorangelo, máte jistotu, že byly vyrobeny s láskou k řemeslu - od návrhu, přes výběr těch nejkvalitnějších materiálů, až po poslední steh zkušeného obuvnického mistra.
20. května slaví džíny narozeniny, letos již 143. Původně to bylo pracovní oblečení a až mládež a studenti z nich udělali společenský fenomén. Značka Levi´s proto připravila pro studenty 30% slevu.
Semiš patří mezi nejoblíbenější materiál, který vypadá dobře za všech okolností. Semišové boty můžete nosit k rozevlátým bohémským šatům, džínům i ke stylové sukni.
Jako každý rok celý květen pořádá M&S akci Bra Fitting. Můžete se nechat zdarma změřit speciálně vyškoleným personálem a získáte i slevový voucher. Vždyť nesprávná podprsenka může za bolest hlavy, zad a strie.


Plavky Tezenis jsou stejně osobité a trendové jako Rita Ora. Nová reklamní kampaň představuje popovou hvězdu v plavkách pro každou příležitost vašeho nezapomenutelného léta.
Snad každý módní návrhář vám potvrdí, že nejvíc inspirace se ukrývá v samotné přírodě. A rozhodně nejde jen o v létě tolik oblíbené zvířecí či květinové motivy.
<<< 17.7 18.7 19.7 20.7 21.7 22.7 23.7 24.7 25.7 26.7 27.7 28.7 29.7 30.7 31.7 32.7 33.7 34.7 35.7 36.7 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.