MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Ani ne za měsíc tu máme Velikonoce a budeme zase pracovat na barevných vajíčkách a kupovat čokolády. Máme tady ale voňavou alternativu od LUSH. Vymazlená vajíčka, koupelovou bombu ve tvaru zajíčka nebo pěnu, která vypadá jako mrkev ze záhonu.
Lesky na rty, mini konturovací tužky a ultratrendové povrchové top coat lesky na rty: to vše přináší pro letošní sezónu Sephora.
Na Výstavišti Praha Holešovice na vás 10. - 11. dubna čekají jarní trendy v oblasti kosmetiky, líčení, kadeřnictví a nehtového designu. Seznámíte se i s novinkami v oblasti wellness, relaxace a zdravého životního stylu.


Z Dálného východu k nám přichází nejen učení o rovnováze těla a mysli, ale i kosmetika, která využívá přírodní ingredience pro rozjasnění a bezchybnou pleť.
Přichází jaro, příroda se probouzí a znovu ožívají barvy. Stejně nedočkavě vyhlížíme jarní změny v módě, líčení i účesech. Inspiraci můžete načerpat na World of Beauty 13. a 14. března.
Cena Prix d´Excellence Beauty Awards je každý rok považována za globální zlatý standard v oblasti krásy. Tradičně je zaměřena na jeden konkrétní produkt, letos byla poprvé udělena značce.
Přiznejme si, která z nás si občas nepohrávala s myšlenkou, že odlíčení "odloží" na ráno? S proměnou rutiny na zkrášlující rituál může pomoci kvalitní kosmetika, jejíž jemné esence nás budou ošetřovat i hýčkat zároveň.
Speciálně vytvořený kartáček na řasy, který je zachytí, nadzvedne a natočí.


Máte rádi plyšové medvídky? Ne? Od nynějška máte další důvod stát se jejich příznivcem. A proč? Protože MOSCHINO TOY!
Jemné tóny líčení zahalují tvář do přirozeného, transparentního a vzdušného závoje, který pleť nijak nezatěžuje. Nechte se zlákat lehkostí a svěžestí módního trendu nenápadného líčení.
<<< 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.