MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Pokud se svou drahou polovičkou slavíte každoročně 14. únor, jistě řešíte, co originálního věnovat, abyste se neopakovali. Ale je něco stylovějšího než srdce? Našli jsme pro vás božsky voňavá srdíčka od LUSH.
Estée Lauder představuje nové tužky na oči Double Wear Stay-In-Place.
Slim Wine nebo Flirt Wine. Kvalitní moravské víno s výtažky z rostlin, které se využívají v tradiční čínské medicíně pro své pozitivní účinky na lidský organismus.


Nenechte se chladnými rány zahnat zpátky do postele a vyskočte do nového dne dobře naladěná díky hravým vůním antiperspirantů Rexona z řady Fragrance.
Kolekce voňavé, na zvířatech netestované a ekologické kosmetiky LUSH se rozrostla o 11 nových produktů, které jsou "nahé", tedy bez obalu.
Lámete si hlavu, čím potěšit o Vánocích maminku, kamarádu či tatínka? Balíček kvalitní kosmetiky, který pomůže nejbližším ke kvalitnějším vlasům, s hydratací pokožky či v boji proti vráskám, nikdy nezklame.
Vánoční čas je neodmyslitelně spjat také s okamžiky obdarovávání našich blízkých. Na rozdíl od mnohdy složitějšího vymýšlení dárků pro muže je to s ženami jednodušší - kvalitní kosmetika je sázka na jistotu.
Přestože na každém období je něco krásného, podzimní plískanice má v oblibě málokdo. Chlad zalézá pod kůži a někdy i do duše. Hledáme proto způsoby, jak se zahřát a potěšit.


Slovo parfém je odvozeno od latinského "per fume", což by se přeneseně dalo přeložit jako "přes kouř". Jedná se o směsici esenciálních olejů a dalších vonných látek, které společně vytváří specifickou vůni podtrhující osobnost svého nositele.
Pětibojař David Svoboda, olympijský vítěz z londýnských her 2012 a mistr Evropy pro rok 2010 otestoval nejostřejší strojek v historii Gillette.
<<< 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.