MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Marionnaud nachystal na podzim novinku. Krém na ruce, který ve svém víčku ukrývá balzám na rty. Jedná se o přírodní řadu Nature, jemnou, pečující a bez parabenů.
V knize Sport a jóga najdete podrobný rozpis cvičení na jedenadvacet týdnů s ilustračními fotografiemi jednotlivých ásán.
Dva dny plné zážitků a inspirace slibuje letňanský veletržní areál na konci prvního zářijového týdne. Od pátku 5. září tam bude probíhat kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA.


Dekorativní kosmetika Make-up Studio je oblíbenou značkou světových celebrit a uznávaných maskérů. Nyní nově nabízí své produkty i běžným zákazníkům.
Co u vás rozhoduje při výběru oblíbeného antiperspirantu? Osvěžující vůně, spolehlivá ochrana před pocením nebo zajímavý obal? S inovovanými dámskými kuličkovými antiperspiranty Rexona můžete mít vše v jednom.
Trávili jste celé léto u vody, v moři či bazénech a na plném sluníčku? Pak jste sice jistě načerpali mnoho energie, ale zato jste dali pořádně zabrat pleti a vlasům. Sáhněte po přírodních produktech od LUSH.
Novinky Baylis & Harding v Marionnaud. Sympatické na této řadě je, že neobsahuje žádné parabeny a nádherně voní. Stačí si jen vybrat, který ovocný koktejl je vám nejbližší!
Ve voňavém obchodě britské kosmetické značky LUSH můžete vyzkoušet další tři letošní letní novinky: tělový kondicionér African Paradise, jahodové mýdlo na holení D´Fluff a želé na vlasy Zest. Jak je u LUSH obvyklé, jedná se svým složením, konzistencí, vůní i způsobem použití neotřelé produkty.


Je mnoho možností, jak v horkých letních dnech zahnat žízeň. Vždyť nás na každém rohu poutají reklamy na "to pravé osvěžení". Víme ale opravdu, co pijeme, co naše tělo potřebuje? Vyzkoušejte letní inspiraci z kuchyně AHMAD TEA London a vyrobte si přímo ve vaší kuchyni.
Každoroční nejvýznamnější ocenění pro testování bez pokusů na zvířatech, jejímž pořadatelem je britská kosmetická značka LUSH.
<<< 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.