MILUJU-BOTY.CZ - Novinky

Udělejte si místo ve své kosmetické taštičce, Signal přináší make up pro váš úsměv. Potřebujete rychle zazářit svým úsměvem? Máme pro vás řešení. Bělicí pero je jedinečnou revoluční novinkou, která nesmí chybět v žádné kabelce.
Vždyť to se na očích pozná... Jaký recept má pro nás Sephora, aby našemu pohledu nikdo neodolal? Dvojice očních stínů v pohodových barvách, extra účinné řasenky, jež prohnou i ty nejrovnější řasy a olemují pohled černou barvou a paletku obsahující vše pro dokonalý mix. Jednoduše to, co potřebujete, aby váš pohled dostal úplně nový rozměr.
Stačí jen jediná kapka, která rozezní ty správné struny mužského srdce, aby se nechal uhranout svým něžným protějškem a fascinovaně jej pomocí voňavé "nitky" sledoval, kam se jí jen zachce.


Náš poslední díl "Korejské krásy" věnujeme značce Tony Moly. Její roztomilé pandy jste už určitě viděli. Nyní u nás doplňuje svou kolekci o nové dekorativní produkty s neobvyklými obaly.
Ve třetím díle "korejské krásy" se zaměříme na značku Too Cool for School. Tato korejská značka kombinuje nejmodernější technologie v péči o pleť a trendy v líčení s rozmanitou komunitou experimentálních umělců. Výsledkem jsou inovativní produkty, zábavné obaly a jedinečný zážitek z péče o krásu.
Není žádným tajemstvím, že se věci v Jižní Koreji odehrávají rychle. Výraz "Pali Pali", znamenající "rychle, rychle", se v tamních velkoměstech používá velmi často. Celá řada korejských kosmetických produktů je navržena tak, aby se snadno používaly a rychle působily.
Představujeme vám malou botanickou zahradu, kterou tvoří značka Bronnley a její kolekce Royal horticultural Society, jíž se dostalo té nejvyšší pocty, a to spolupráci s Královskou zahradnickou společností, která nejen ve Velké Británii, ale také v Evropě, aktivně podporuje zahradničení.
Kolagen je jedinečná bílkovina, která podporuje práci všech buněk tvořících lidské tkáně. Inca Collagen obsahuje mořský bio-aktivní kolagen, který je nejpodobnější lidskému a naše tělo s ním pracuje jako s vlastním.


V druhém díle "korejské krásy" se blíže podíváme na značku Skinfood. Jak už název napovídá, ano, Skinfood své ingredience čerpá z jídla. V textuře masky můžete rozeznat zrnka cukru. Sheet masky s výtažky z ovoce a zeleniny se zase jednoduše aplikují. Proč je nevyužít i na cestě v letadle? Vždyť klima v uzavřeném prostoru není pro pleť vůbec ideální.
S blížícím se jarem je ideální čas na detoxikaci organismu. Ajurvédský devítidenní detox nepředstavuje žádná muka, při kterých bychom trpěli hlady, jen speciálně složenou stravu podle našeho typu (dóši).
<<< 6.7 7.7 8.7 9.7 10.7 11.7 12.7 13.7 14.7 15.7 16.7 17.7 18.7 19.7 20.7 21.7 22.7 23.7 24.7 25.7 > >>
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.