MILUJU-BOTY.CZ - ALO diamonds

Dárky po narození dítěte nedostávají jen maminky, ale také děti. Je dlouhou tradicí, že již velmi malé holčičky dostávají od svých babiček a tatínků náušničky se speciálním dětským zapínáním, které je ve spánku neporaní.
Výjimečná, velkolepá, dynamická, hravá. Nechte se svést novou podzimní kolekcí ALO diamonds inspirovanou fascinujícím barokem.
Největší české klenotnictví ALO diamonds kupuje druhé největší tuzemské šperkařství HALADA. Záměrem ALO diamonds je dále rozvíjet tohoto významného hráče na poli luxusních šperků. V plánu je rozšiřování sítě butiků česko-německé značky HALADA nejen na českém trhu, ale také uvedení značky na slovenském trhu.
Dlouhé visací náušnice osazené různými drahými kameny tóny podtrhnou krásu ženiny tváře a ladnost dlouhé šíje. Stačí si jen vybrat barvu, v níž bude každá neodolatelná.
Nové koktejlové prsteny ALO Diamonds jsou poseté diamanty a osazené drahokamy v kabošonovém brusu všech barev. Vytvářejí tak neodolatelné duhové spektrum, jemuž neodolá žádná žena.
Láska je vzácný cit, který je potřeba chránit. Oslavovat bychom ho měli často, i když jen malými drobnostmi a pozornostmi.
Dokonalost, krása a úspěch není zdaleka to jediné, po čem lidé v 21. století sní. Porozumění, oddanost a věčná láska má pro nás daleko hlubší význam. Na cestě za snem budou vaším nejlepším průvodcem šperky plné energie, lásky a citu.
Země a led jsou přírodními archivy, které nejenom vydávají postupem času všechna svá svědectví o vývoji naší planety, ale poodhalují i krásu všech svých pokladů. Diamant, nejtvrdší známý přírodní minerál, je jedním z nich.
Okouzlily Kleopatru a po ní i mnoho dalších slavných žen. Perly, které jsou zosobněním elegance, lásky i krásy budou slušet i vám.
Vrstvěte na svých zápěstích náramky s duhovými šňůrkami anebo na svých prstech nechte zazářit geometrické fashion prsteny ve všech barvách zlata.
Pohádkové kouzlo, nadpozemský půvab a podmanivá krása se skrývají ve špercích. Nebeský třpyt diamantových náušnic může směle konkurovat hvězdám na noční obloze. Zahalte se do tajemného závoje diamantového světla a nechte se unést magickým příběhem.
Letní barvy se nesou ve všech odstínech modré, zelené, růžové, fialové nebo žluté vyniknou v dlouhých náhrdelnících nebo koktejlových prstenech v hladkém kabošonovém brusu. Vlajkovou lodí jsou šperky s vysoce vzácnými barevnými diamanty. Jde o investiční rodinné klenoty.
Byla tak krásná, že z ní slavný Pythagoras nemohl spustit oči. Okouzlující Theano, žena Pythagora, oplývala šarmem a důvtipem. Pro svou sofistikovanou ženskost se stala také inspirací nové kolekce šperků.
V butiku česká klenotnické značky ALO diamonds v Palladiu proběhla tento týden autogramiáda, kde byla veřejnosti představena ambasadorka pro český trh ALO diamonds tenistka nejvyšší světové úrovně - Petra Kvitová.
Rozehrajte šachovou hru na diamantové a rubínové šachovnici. Geometrické tvary a kombinace černých, hnědých a bílých diamantů nebo rudých rubínů dominují v nové kolekci ALO diamonds nabízející prsteny, náramky anebo náušnice.
Petra Kvitová, teniska na nejvyšší světové úrovni, spojila své jméno s českou klenotnickou značkou ALO diamonds a stala se její ambasadorkou.
Léto ještě nekončí a tak vám přinášíme kolekci plnou květin a motýlů z achátů, safírů a rubínů.
Starověká egyptská legenda říká, že když turmalín cestoval od středu Země na její povrch, prošel duhou. Designéři ALO diamonds se nechali inspirovat drahokamem nejvzácnějším, rudým.
Valentýnská kolekce ALO diamonds je vyznáním lásky na celý život a okouzlí srdce každé z nás.
V OC Nový Smíchov byl otevřen první obchod české klenotnické značky ALOve. Celý butik je zařízen v módním retrostylu a najdete tu klasické klenoty stejně jako kousky inspirované světovými módními trendy.
V nové kolekci šperků ALO diamonds se snoubí vášeň i chlad. Barevné drahokamy připomínají podzimní lesy a stromy v zahradách, bílé diamanty se třpytí jako led a sněhové vločky.
Kolekce ALO Angel Garden je inspirována rozkvetlou zahradou a tvoří ji mistrně propracované prsteny s motivy květů a motýlů, které vytváří neodolatelnou kombinaci tvarů a barev.
Srdce je symbolem lásky už po několik století. Již rytíři ve středověku bojovali o srdce svých dam pod jeho záštitou. Jak tedy na Valentýna vyjádřit svou lásku lépe, než věnováním šperku ALO diamonds.
Padající vločky za okny, rolničky a dětský smích patří ke Štědrému dni, stejně jako dárky, které dokážou navěky uchovat vzácné vzpomínky i jedinečnost okamžiku spojeného s láskou a Vánoci.
Příroda je stvořila a duha jim vdechla život. Každý je jedinečný a jeho barva neopakovatelná. Čarokrásné drahokamy berou dech stejně jako ženy, které se jimi zdobí.
Absolutní harmonie tvarů, delikátní třpyt a mistrně propracované detaily. To je nová kolekce diamantových šperků, která je inspirována dokonalými tvary staveb v Egyptě.
Značka ALO diamonds představuje novinku tohoto měsíce - letní duhový koktejl diamantů a drahokamů zasazených do šperků.
Rozehrajte šachovou hru na diamantové a rubínové šachovnici....
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.