MILUJU-BOTY.CZ - ALOve

Lásku lze vyjádřit různými způsoby. Slova a symboly srdce zasazené do zlata a jiskření diamantů však získají srdce každé ženy navždy.
Česká klenotnická značka ALOve připravila na podzim několik nových kolekcí. Její šperky působí jako svěží a lehký vánek na poli tradičních výrobců klenotů. Kolekce Darlings je plná rozkošných zvířátek, Angels je vytvořena pro každého, kdo věří v sílu andělů, prstenům z kolekce Bonbons dominují barevné drahé kameny.
Půvabné, jemné, ale přitom výrazné a elegantní prsteny ve všech barvách zlata zdůrazní tajuplnost a krásu své nositelky.
Nové kolekce české klenotnické značky ALOve představují originální šperky plné energie a lásky, po kterých touží nejedna žena. Limitovaná kolekce Origami přitáhne pozornost každého, kdo šperk spatří. Jemný klíček má moc odhalovat nepoznané a drahé kameny v sobě skrývají speciální energii.
"V lásce a umění se nedá opisovat, každý se musí vyjádřit po svém." Romain Rolland. Věnujte své lásce ta nejkrásnější slova z vašeho srdce.
Dokonalost, krása a úspěch není zdaleka to jediné, po čem lidé v 21. století sní. Porozumění, oddanost a věčná láska má pro nás daleko hlubší význam. Na cestě za snem budou vaším nejlepším průvodcem šperky plné energie, lásky a citu.
V nové části pražského nákupního Centra Chodov otevřela v říjnu pro své zákazníky značka ALOve v pořadí již pátý butik. Designové a cenově dostupné šperky s diamanty, drahými kameny či perlami jsou vám zase o kousek blíž.
Vrstvěte na svých zápěstích náramky s duhovými šňůrkami anebo na svých prstech nechte zazářit geometrické fashion prsteny ve všech barvách zlata.
Láska vyjádřená nápisem Love anebo prsteny se srdíčky. Sdělte své city věčným a třpytivým diamantovým šperkem. Takovému vyznání lásky neodolá žádná žena.
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Něha - jemné náramky, náhrdelníky a náušnice v různých tvarech a barvách zlata.
Nákupní galerie Myslbek oslavila příchod jara otevřením dvou stylových prodejen. Rozzářeným butikem se šperky značky ALOve a módní značkou Cremieux, která spojuje to nejlepší z Francouzské Riviéry a života v New Yorku.
Nová kolekce zásnubních prstenů ALOve nabízí nejen tradiční diamantové šperky, ale také kombinace bílých a černých diamantů i zlata.
V OC Nový Smíchov byl otevřen první obchod české klenotnické značky ALOve. Celý butik je zařízen v módním retrostylu a najdete tu klasické klenoty stejně jako kousky inspirované světovými módními trendy.
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour....
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.