MILUJU-BOTY.CZ - Baldinini

Kolekce italské obuvi Baldinini podtrhne krásu jara a léta. Lodičky upoutají svůdnými jehlovými podpatky s kotníkovými tkaničkami a hravostí s jakou jsou navrženy různorodé podrážky. Výrazné jsou zejména ozdoby podpatků.
Dovednost italských ševců a nápaditost návrhářů a designérů dokážou i obuv pro chladnější měsíce roku povýšit na pravé umění. Dámská kolekce Baldinini se nese v tlumenějších barvách, nic méně i tak rozzáří nejeden elegantní outfit.
Nová kolekce vyhlášené italské obuvnické značky Baldinini vsadila na kouzlo neformální elegance. Zaujme však také rafinovanou propracovaností a souladem barev použitých materiálů.
Exkluzivní kolekce Gimmy Baldinini uchvátí bohatými výtvarnými detaily, vášnivě kreativními podpatky a až mistrně sochařsky opracovanými klíny. Elegantní vzhled podtrhují barvy a fascinující odrazy světla od rozmanitě upravených povrchů obuvi.
V Baldinini připravili hřejivou bundu s kouzelnými proměnami.
Nová kolekce dámských bot Baldinini pro podzim a zimu 2015-16 právě odhalila svou svůdnost. Pojí se v ní vznešenost městských bulvárů, promyšlenost detailů i nádech moderní doby.
Italská značka luxusní obuvi Baldinini myslí na víc, než jen na pohodlnou chůzi doplněnou originálním designem. Právě nyní se chce podělit o další smyslný zážitek, kterým si můžete zpříjemnit život.
Jarní a letní období je sice také bohaté na různé rozmary počasí jako vrtošivá zima, obě roční období nám ale dopřávají mnohem více slunečních paprsků.
Zimní kolekce bot Baldinini 2014 - 2015 přináší pohodlí, moderní image i teplo.
V zimním období máme tendenci se méně zdobit, více se zahalovat, barvy zastrčit dozadu do skříní a obléci se do elegantních a pohodlných odstínů černé, šedé, hnědé, béžové. Jenže i umírněný look zimních měsíců naprosto rozzáří Baldinini podzimní a zimní botičky.
Nové kreativní modely značky Baldinini vás nadchnout italským šarmem, díky kterému jsou zcela nezaměnitelné.
Její vzhled si okamžitě zamilujete: nadčasově elegantní, s noblesou a šarmem vyzařuje radostnou atmosféru - kabelka Frida z nové kolekce značky Baldinini. Můžete si vybrat ze čtyř stylů, přičemž sofistikovaná černo-bílá z krajty mřížkované se prodává vedle Milána a Paříže jen v Praze, a to díky tomu, že zde Baldinini slaví patnácté výročí.
Otevření moderního nadčasového butiku značky Baldinini na adrese Havířská 5, Praha 1 se v úterý večer stalo výjimečnou společenskou událostí. Na pomyslné křtiny přiletěl sám majitel značky Gimmi Baldinini.
Jaká chcete být? Chcete, aby z vás vyzařovala radost, sršela životní energie, chcete dát najevo svou hravost, ale zároveň i cit pro eleganci a osobitý styl? Která žena by po tom netoužila.
Oslnivá škála barev a zdobné techniky v exkluzivní kolekci Gimmy Baldinini pro letošní jaro a léto v...
Nová kolekce dámských bot Baldinini pro podzim a zimu 2015-16 právě odhalila svou svůdnost....
Kolekce Baldinini podzim zima 2016 - 2017...
Nová kolekce vyhlášené italské obuvnické značky vsadila na kouzlo neformální elegance....
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.