MILUJU-BOTY.CZ - Baťa

Boty na podpatku patří na ples stejně tak jako společenské šaty nebo psaníčko. A protože letos všichni (nebo aspoň většina) šetříme, tak tu pro vás máme pár levnějších a hlavně dostupných tipů...
Na stránkách nového čísla luxusního magazínu DOMINO se dočtete jaké boty se nosí tuto zimu i jaké boty zvolit třeba na ples. Domino si můžete přečíst zdarma na internetu nebo zakoupit ve vybraných trafikách.
Letošní zimu slaví kožešina oprávněný comeback. A je jedno, které dáte přednost - zda té pravé anebo umělé napodobenině. Nosí se kožichy, chlupaté vesty - a nově máme kožešinu i na kabelkách.
Některé věci jsou prostě nesmrtelné. Pamatujete si ještě na cvičební úbor, který měli před více jak 20 lety všechny dívky i chlapci při hodinách tělocviku? Jeho součástí byly bílé cvičky, jinak tzv. jarmilky.
Rok se přesunul do další sezóny a máme tu jedno z nejsilnějších módních období roku. Jaké jsou trendy v podzimní sezóně a co by ve vašem botníku rozhodně nemělo chybět?
Kolekce Sun je důkazem toho, že gurmánský zážitek vstřebáte i pouhým pohledem. Pikantní barvičky žabek na pryžové i pěnové podešvi se nedají přehlédnout. Nebojte se experimentu a nezapomínejte na detaily.
Trendy Flower se jmenuje nová jarní kolekce značky Baťa. Romanticky laděná řada bot pro letošní jaro nabízí vše, co se na každodenní nošení bude hodit.
Jarní kolekce od Bati. Kombinace módní džínový look a dřeváky. Nová kolekce pro každodenní nošení....
Prostorné kabelky, teplé barevné šály i deštník. To vše najdete v podzimní kolekci oblíbené značky....
Podzimní kolekce obuvi značky Baťa je ve znamení odstínů béžové. Nechybí ale ani barevné holínky....
Letní kolekce od české značky Baťa. Pikantní barvy žabek na pryžové i pěnové podešvi se nedají přehl...
Romantické barevné potisky plné květin. Kolekce inspirovaná jarem nabízí baleríny, tenisky, podpatky...
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.