MILUJU-BOTY.CZ - Bella Brutta

Oblíbená značka plastových (a voňavých) bot Melissa představila aktuální kolekci. Boty, které můžete nosit na pláž, i do města...
Nápaditou a osobitě ženskou kolekci pro letošní jaro a léto připravila holandská značka oblečení Maison Scotch.
Blíží se svátek všech zamilovaných - svátek sv. Valentýna. A i když tento importovaný svátek zrovna neuznáváte, neznamená to, že byste měli ignorovat "své" srdce:-). Hlavně ty na pěkných botách...
Na stránkách nového čísla luxusního magazínu DOMINO se dočtete jaké boty se nosí tuto zimu i jaké boty zvolit třeba na ples. Domino si můžete přečíst zdarma na internetu nebo zakoupit ve vybraných trafikách.
Letošní zimu slaví kožešina oprávněný comeback. A je jedno, které dáte přednost - zda té pravé anebo umělé napodobenině. Nosí se kožichy, chlupaté vesty - a nově máme kožešinu i na kabelkách.
Při prvním pohledu na boty Emu nebudete mít pocit, že se díváte na luxusní nebo designovou věc. Přesto vás překvapí...
Holandská značka Scotch&Soda a její dámská linie Maison Scotch vstupuje na český trh v novém zastoupení Bella Brutta. Díky této spolupráci budou v České republice k dostání kompletní kolekce této sofistikované módní značky, která je oblíbená po celém světě.
Jsou plastové boty jen do vody? Ne! 2. tisíciletí dokazuje, že boty vyrobené z plastu mohou být i praktickou módní záležitostí. Takže ano, i my milujeme boty značky Mel!
Milujeme boty a milujeme butik Bella Brutta a proto přejeme všechno nejlepší a hlavně mnoho spokojených zákaznic k prvním narozeninám!
Plastové botky brazilské značky Melissa se na českém trhu těší velké oblibě módních fanynek. Pro ty mladší z nich přivezla Bella Brutta dostupnější alternativu, značku MEL.
Kolekce bot pro podzim/zimu 2010-11 oblíbených, ale také na českém trhu úplně nových, španělských značek, právě zaplnila regály obchodu Bella Brutta Shoes v Železné ulici 12 na Praze 1.
Holandská značka Scotch&Soda a její dámská linie Maison Scotch vstupuje na český trh v novém zastoup...
Kolekce originální módní značky pro jaro/léto 2012....
Stylové boty z kůže australských ovcí, které nosí celý svět....
Plastové botky brazilské značky Melissa se na českém trhu těší velké oblibě módních fanynek....
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.