MILUJU-BOTY.CZ - Beltissimo

V nabídce najdete paletu kožených balerín, kterou doplňují pohodlné tenisky. Boty navíc můžete vždy dokonale sladit s kabelkou ze stejné linie.
Letošní zimu slaví kožešina oprávněný comeback. A je jedno, které dáte přednost - zda té pravé anebo umělé napodobenině. Nosí se kožichy, chlupaté vesty - a nově máme kožešinu i na kabelkách.
Kabelky značky Longchamp patří mezi stálice módního průmyslu. Patří k úplné špičce a alespoň jeden kousek má doma každá Francouzka. Nyní francouzský výrobce přišel s novým modelem kabelky inspirovaným životem divokých Amazonek...
Nadčasový design, extrémní funkčnost a odolnost jsou předními vlastnostmi kanadské značky obuvi Sorel, kterou nově nabízí butiky Beltissimo.
V příjemném prostředí prodejny Beltissimo Obecní dům se slavnostně představila značka Sorel, módní hit nadcházející zimy. Slavnostního křestu vybrané kolekce Sorel se zúčastnila řada módních novinářů a žen ze světa modelingu a showbusinessu.
Limitovaná edice kabelky Pliage, kterou pro značku Longchamp tradičně vytvořil Jeremy Scott. Tento originální kousek bude k dostání ve vybraných českých obchodech od července 2011.
Téměř každá žena se v autě přezouvá. Mnohdy do nevzhledných tenisek, které by mimo vozidlo nikdy nenosila. Beltissimo přichází s velmi módním řešením tohoto problému.
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.