MILUJU-BOTY.CZ - Bogner

Exkluzivní a sofistikovaná móda, která je vyhledávána po celém světě. Značka Bogner upoutá i tento rok svou kolekcí podzimní a zimní vysoce módní obuvi, ve které se snoubí prvky luxusu a pravé německé výroby.
Solí provoněný vzduch, burácení vln a sluncem prohřátá pokožka... Zažijte jedinečnou chvíli na mořské hladině a užijte si dokonalý pocit volnosti.
Nová kolekce Bogner Woman kombinuje sportovní vzhled s designovými prvky, který něžně podtrhuje ženskou krásu. Linie je rozdělena do tří tematických světů, ve kterých se odráží jejich rozdílný charakter a přístup k módě.
Dostaňte se do formy se sportovní kolekcí od prestižní německé značky Bogner.
Připravte se na zimní dny a večery. Jako v bavlnce se budete cítit nejen na sjezdovce, ale také během jiných sportovních aktivit. Hlavní odstíny letošní zimy jsou černá, červená a šedá.
Hlavním atributem podzimní kolekce dámských kabelek prestižní německé značky Bogner je barevnost. Dominují v ní převážně nádherné tóny fialové, petrolejové a růžové, spolu s dalšími barvami podzimu.
Značka Bogner, která je především spojována se světem módy a sportu, přispěla na letošním ročníku golfového turnaje Bogner VIP International na konto obecně prospěšné společnosti VelvetSmile.
Blíží se sezóna zimních sportů a značka Bogner opět přichází s řadou sportovní funkční módy. Kolekce nabízí elegantní květinové potisky, divoké zvířecí vzory, ale i klasický sportovní styl.
Pro tvorbu kolekce Fire and Ice Bogner oslovil několik významných sportovců a umělců, kteří pro značku navrhli speciální model. V nové kolekci se tak odráží mix sportu, umění a kultury.
Nová linie Bogner Woman ve svých modelech kombinuje sportovní prvky, klasickou eleganci i odvážné barevné kombinace.
Nová kolekce Bogner Sport odráží úchvatné brazilské pláže, himalájské pohoří, nádhernou skandinávskou přírodu a bělostný písek Seychelských ostrovů. Široká paleta barev a exotické prvky prostupují celou linií.
Kolekce Fire + Ice slaví 25 let od svého vzniku. V každém kusu oblečení se snoubí nejkvalitnější materiály a funkční dokonalost s městskou nenuceností a modernou.
Při tvorbě nové kolekce Bogner Woman podzim/zima 2014 kladl návrhářský tým důraz na kořeny značky. Linie je tvořena oblečením pestrých barev, které doplňují etnické motivy korespondující s filozofií mírumilovného Tibetu.
Nová kolekce Bogner podzim/zima 2014 čerpá inspiraci z dalekých zemí; od tajemného Tibetu přes Bhútán, historickou Čínu a Japonsko až k tropickým ostrovům Seychel, a umožní vám tak cestovat napříč několika kontinenty.
Kabelka je pro ženu nezbytným módním doplňkem. V nové kolekci Bogner Leather objevíte nadčasové kabelky v typických podzimních tónech jako je tmavě fialová a petrolejová.
Léto poskytuje nespočet možností, jak trávit volný čas. Užijte si letní měsíce v pohodlí a vyražte ven v teniskách Bogner.
Pro chladné letní večery přináší značka Bogner stylové vesty a mikiny.
Prestižní německá značka Bogner představuje pro tuto sezonu kolekci dámských kabelek, kterým dominují něžné jarní tóny barev a vyzařuje z nich radost z léta, slunce a cestování.
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.