MILUJU-BOTY.CZ - Converse

Co mají společného legendární tenisky Converse a Sex Pistols? Punková kapela letos slaví čtyřicetileté výročí svého vzniku a Convers vzdává hold této unikátní skupině kolekcí Chuck Taylor All Star Sex Pistols.
Converse pokračuje v úspěšné spolupráci s italskou módní značkou Missoni, která je synonymem barevných stylových cik-cak motivů. Pro jaro/léto 2016 vznikla originální kolekce Chuck Taylor All Star Missoni plná ostře řezaných linií potisku.
Blýskněte se modelem z nové provokativní duhové řady. Tenisky Converse Chuck Taylor All Star Iridescent Leather si s duhou pohrávají v jakémkoliv počasí.
Conversky nejsou pouze obyčejnými keckami, ale stal se z nich kult. Converse v sobě mají magickou rock´n´rollovou historii a téměř každá cool subkultura si je přivlastnila!. Jsou prostě více, než jen oděv či doplněk.
Converse představuje oblíbené tenisky Chuck Taylor All Star v barvách, které jsou trendem nadcházející sezóny.
Nalaďte se na letní sezónu sportovní elegancí s trochou punku. Modely Converse s vyšisovaným vzhledem, s odlehčenou gumovou podrážkou nebo zdobené zářivými cvočky osloví odvážné rebelky.
Na scénu přichází kůže! Dáte přednost botám v tmavém provedení, v příjemných podzimních tónech nebo raději v originálním retro stylu? Ani s jednou variantou nešlápnete vedle!
Nová nepřehlédnutelná kolekce bot Chuck Taylor All Star Rubber je tu. Rozzařte podzimní ulice pestrými barvami a stylovým designem.
Barvy na podzim letí! Converse to ví a přichází za vámi s teniskami z řady Chuck Taylor All Star Seasonal Colors. Kolekce vás pohltí svou pestrostí a hravostí. A s modely z řady Chuck Taylor All Star Vintage Washed se vrátíme k prověřené klasice.
Tenisky z řady Chuck Taylor All Star Back Zip nabízejí svým nositelům slušnou vychytávku - zip vzadu na botě, takže už se nikdy nebudete muset zdržovat zavazováním a rozmotáváním tkaniček.
S kolekcí Chuck Taylor All Star Side Zip vyhlašuje Converse stop zdlouhavému šněrování! Už žádné pozdní příchody!
Milovníky Cons řady potěší nové modely Cons Star Player Plus či Cons Skate Rune II. Slunné dny a pestrý vzhled tenisek si právě podaly ruce, letní cesta plná dobrodružství může začít.
CONVERSE představuje novou Chuck Taylor All Star kolekci na jaro/léto 2014, která hýří svěžími barvami a dynamickými tvary, s nimiž nejlépe vyjádříte sami sebe.
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.