MILUJU-BOTY.CZ - DKNY

V rámci newyorského Fashion Weeku představila značka DKNY novou kolekci na sezónu podzim 2014.
Ve chvíli, kdy nám zima ukazuje svou největší sílu, se začínají butiky pomalu plnit jarními kolekcemi. Mezi prvními nám svou jarní kolekci kabelek ukáže známá značky DKNY - Donna Karan New York. A jak lépe se těšit na jaro než s novou kabelkou?
Na stránkách nového čísla luxusního magazínu DOMINO se dočtete jaké boty se nosí tuto zimu i jaké boty zvolit třeba na ples. Domino si můžete přečíst zdarma na internetu nebo zakoupit ve vybraných trafikách.
Šťavnaté a přesto elegantní, jednoduché a přitom velmi důmyslné. boty, kabelky a další doplňky od Donny karen rozjasní i ten nejpochmurnější podzimní den.
Módní redaktorky z americké Vogue nezahálely a připravily pro nás letní výběr letních bot, které by si samy vybraly na dovolenou. Samozřejmě vybíraly pečlivě a většina bot stojí více než 100 dolarů...
Právě dnes 9. června slaví pražský butik s doplňky DKNY (Donna Karan New York) své první výročí.
Milujete boty? Opravdu? A kolik vlastníte opravdu zajímavých párů? Ani my v redakci nemáme plný botník světových značek... ale i přesto jsme pro vás představili náš výběr nejvíce sexy bot pro letošní jaro...
Podívejte se na nejkrásnější padesátku bot pro letošní léto podle módních redaktorek časopisu VOGUE. Budete překvapené jejich výběrem ...
Sexy, jednoduché a sofistikované. Boty, kabelky a další doplňky od Donny Karan jsou nenásilně šik a připravené doprovodit vás, kamkoliv se na sklonku léta vydáte.
Klasika s nádechem Newyorského glamouru. To je kolekce doplňků americké značky DKNY pro jaro 2011. Precizní, i když naoko nedbalá, každý její kousek má sexy šmrnc.
Louis Vuitton, Dior, Gucci, Prada, Chanel - Každá z nás určitě někdy zatoužila po kabelce od těchto značek. Pro některé z nás se staly neodlučitelným každodenním společníkem. Zejména pro ty z vás, které si tu a tam nějakou tu radost rády udělají, je tu Luxury Bags!
Jarní kolekce luxusních kabelek od značky DKNY....
Galerie doplňků pro letošní podzim od americké módní značky DKNY....
. Boty, kabelky a další doplňky od Donny Karan jsou nenásilně šik a připravené doprovodit vás, kam...
Klasika s nádechem Newyorského glamouru. To je kolekce doplňků americké značky DKNY pro jaro 2011....
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.