MILUJU-BOTY.CZ - Diesel

Obchodní dům VAN GRAAF od března 2018 nás přivítá ve zcela nově uspořádaných prostorách, nabízejících nové atraktivní značky.
Vypadat skvěle a cítit se nanejvýš příjemně, to je stále častěji vyhledávaný směr mnoha módními nadšenci.
Oblíbený sportovní styl zaplní prostory vlajkové prodejny VAN GRAAF i na podzim. Jedinečné kousky podtrhující aktivní životní styl nabídnou již tradiční značky.
Letos v zimě přichází značka Diesel s projektem "Denim Master Studio", které přináší do našich šatníků nápaditost, exkluzivitu a osobitost. Díky této službě si můžeme nechat přizpůsobit vzhled džínů na míru podle naší představivosti.
Za zvuku hlasitých sirén pro toleranci, rovnost a bezpodmínečnou lásku představuje Diesel svou reklamní kampaň pro kolekci jaro/léto 2015.
Diesel Black Gold, moderní soudobá divize značky Diesel, oslaví letos v červnu otevření své nové značkové prodejny na adrese 21 Conduit Street v Londýně. Je to první globální concept store pod kreativním vedením Andrease Melbostada.
Nejnovější kolekce značky Diesel se inspirovala výletem na význačná místa britského rocku, od hudebního klubu Hacienda po klub Marquee a další. Ženy kombinují inspiraci rockovými rebelkami, se současným sportovním a klubovým oblečením.
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.