MILUJU-BOTY.CZ - Dolce & Gabbana

Proslulá italská módní značka Dolce & Gabbana po velkém úspěchu připravuje po roce ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat ikonickou kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.
Proslulá módní značka Dolce & Gabbana představuje kabelky z nové kolekce podzim/zima 2017-2018, které odráží hlavní principy značky, postavené na tradici, eleganci, kouzlu, zájmu o detail, výšivkách, jako jsou barevné květiny či posvátná srdce, a zábavných záplat v podobě potisků štěňat, astronautů či vesmíru.
Na oslavu nového příběhu lásky přichází Dolce&Gabbana s novými verzemi dvou kultovních vůní. Připomínají jejich smyslnou svěžest a unikátními akcenty se stávají ještě více vibrující, neodolatelné a nezapomenutelné. Dostávají se do ještě větší hlubiny Středozemního moře.
Právě včera se konala párty s prezentací kolekce jaro/léto 2013 značky DOLCE&GABBANA v Pařížské ulici v Praze. 15 exluzivních modelů z jarní kolekce italské značky DOLCE&GABBANA bylo dovezeno přímo z Milána.
Chcete nosit stejné šaty a kabelky jako třeba Jennifer Lopez nebo Jessica Biel? Potřebujete nutně nějaké luxusní šaty na zvláštní příležitost a nechcete za ně utratit celou výplatu? Toužíte si obléci šaty z filmu Sex ve Městě, které na sobě měla Sarah Jessica Parker? Tak si je půjčte!
Módní redaktorky z americké Vogue nezahálely a připravily pro nás letní výběr letních bot, které by si samy vybraly na dovolenou. Samozřejmě vybíraly pečlivě a většina bot stojí více než 100 dolarů...
Italská luxusní značka dua slavných návrhářů otevírá první butik v Čechách, a kde jinde než v Pařížské. Sídlit bude v čísle 28.
Romantická, barevná a velice ženská - taková je kolekce obuvi z letní kolekce slavných designérů D & G.
Proslulá módní značka Dolce & Gabbana představuje kolekci podzim/zima 2017-2018, které odráží hlavní...
Nádherné šaty a stylové doplňky z online půjčovny luxusních šatů Soline.cz. Šaty, které můžete na pá...
Zvířata letos vévodí všem kolekcí obuvi. Leopardí, zebří nebo hadí potisky na materiálech kralují ta...
Redaktorky americké Vogue připravily další zajímavý vývěr z letních kolekcí bot. Podívejte se, jaké ...
Nádherná a hravá kolekce letních bot od slavných designérů D & B. Podívejte se na jednu z nejkrásněj...
Romantická letní kolekce doplňků s úžasnými vzory od slavné dvojice Dolce & Gabbana....
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.