MILUJU-BOTY.CZ - Dolce & Gabbana

Proslulá italská módní značka Dolce & Gabbana po velkém úspěchu připravuje po roce ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat ikonickou kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.
Proslulá módní značka Dolce & Gabbana představuje kabelky z nové kolekce podzim/zima 2017-2018, které odráží hlavní principy značky, postavené na tradici, eleganci, kouzlu, zájmu o detail, výšivkách, jako jsou barevné květiny či posvátná srdce, a zábavných záplat v podobě potisků štěňat, astronautů či vesmíru.
Na oslavu nového příběhu lásky přichází Dolce&Gabbana s novými verzemi dvou kultovních vůní. Připomínají jejich smyslnou svěžest a unikátními akcenty se stávají ještě více vibrující, neodolatelné a nezapomenutelné. Dostávají se do ještě větší hlubiny Středozemního moře.
Právě včera se konala párty s prezentací kolekce jaro/léto 2013 značky DOLCE&GABBANA v Pařížské ulici v Praze. 15 exluzivních modelů z jarní kolekce italské značky DOLCE&GABBANA bylo dovezeno přímo z Milána.
Chcete nosit stejné šaty a kabelky jako třeba Jennifer Lopez nebo Jessica Biel? Potřebujete nutně nějaké luxusní šaty na zvláštní příležitost a nechcete za ně utratit celou výplatu? Toužíte si obléci šaty z filmu Sex ve Městě, které na sobě měla Sarah Jessica Parker? Tak si je půjčte!
Módní redaktorky z americké Vogue nezahálely a připravily pro nás letní výběr letních bot, které by si samy vybraly na dovolenou. Samozřejmě vybíraly pečlivě a většina bot stojí více než 100 dolarů...
Italská luxusní značka dua slavných návrhářů otevírá první butik v Čechách, a kde jinde než v Pařížské. Sídlit bude v čísle 28.
Romantická, barevná a velice ženská - taková je kolekce obuvi z letní kolekce slavných designérů D & G.
Redaktorky americké Vogue připravily další zajímavý vývěr z letních kolekcí bot. Podívejte se, jaké ...
Proslulá módní značka Dolce & Gabbana představuje kolekci podzim/zima 2017-2018, které odráží hlavní...
Nádherné šaty a stylové doplňky z online půjčovny luxusních šatů Soline.cz. Šaty, které můžete na pá...
Zvířata letos vévodí všem kolekcí obuvi. Leopardí, zebří nebo hadí potisky na materiálech kralují ta...
Nádherná a hravá kolekce letních bot od slavných designérů D & B. Podívejte se na jednu z nejkrásněj...
Romantická letní kolekce doplňků s úžasnými vzory od slavné dvojice Dolce & Gabbana....
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.