MILUJU-BOTY.CZ - Dyrberg/Kern

Novým žhavým trendem jsou výrazné náušnice, jejichž poptávka neustále roste s čím dál větší oblibou focení tzv. selfies.
Dech beroucí interiéry, zrcadlové sály, salony plné mramoru, zlata, stříbra a drahých kamenů. Okouzlující prostory zámků inspirovaly návrhářské duo DYRBERG/KERN k vytvoření nové kolekce pro nadcházející podzim a zimu.
Šperky jsou nejvýmluvnějším doplňkem, který žena vlastní. Mají zároveň výjimečnou vlastnost, kombinují tajný jazyk s výrazným vyjádřením. Šperky, které nosíme, toho o nás hodně vypovídají. Jaké jiné módní doplňky obsahují takový osobní atribut?
Šperky z nové kolekce DYRBERG/KERN nesou motivy vycházející z marocké zahrady Majorelle i samotného Maroka. Tajuplné tvary listů jinanu a kaktusů, ušlechtilé kameny, zdobné třásně a pestré letní odstíny od kobaltově modré až po kanárkově žlutou.
Nová kolekce "Rhythm" kreativního dua Gitte Dyrberg a Henning Kern je plná hudby. Každý šperk z této kolekce představuje různé tvůrčí ztvárnění rytmu. Některé šperky odrážejí charakter swingu, jiné odkazují na tvar hudebních nástrojů.
Dánská značka DYRBERG/KERN přišla s originálním konceptem šperků. Vyberete si základní prsten a ozdobný vršek - šroubovací top můžete kombinovat podle příležitosti nebo vaší nálady. Hlavními ozdobami topů jsou zářivé křišťály, přírodní perleť a osm druhů ušlechtilých polodrahokamů.
Dánská značka DYRBERG/KERN nedávno přišla s exkluzivní kolekcí ORION, která zahrnuje šperky vyrobené ze sterlingového stříbra. Pro milovnice vzácného žlutého kovu jsou určeny varianty pozlacené 18ti karátovým zlatem.
Slavnou pláží Ipanema v brazilském Riu de Janeiru se inspirovala kreativní návrhářská dvojice Dyrberg a Kern. Šperky navržené pro letošní sezonu kombinují barevný a temperamentní jihoamerický styl s čistým a jednoduchým stylem evropského severu.
Již třicet let se dánští návrháři Gitte DYRBERG a Henning KERN věnují navrhování šperků, které originálně spojují módní trendy a severský minimalismus. Pro výrobu svých šperků obvykle používají kvalitní mosaz a chirurgickou ocel.
Na jaře a v létě obvykle nechceme nosit těžké šperky. Proto se v letošní kolekci návrháři DYRBERG/KERN inspirovali rozkvetlou zahradou, plnou divoce rostoucích květin.
Pro rok 2015 sestavilo návrhářské duo Dyrberg a Kern kolekci hodinek, která vyhoví každému přání. Design hodinek se pohybuje od sportovního, uvolněného stylu pro volný čas, přes elegantní typy, až k třpytivým večerním hodinkám.
Dyrberg/Kern představila výroční kolekci "Triliance", která zachycuje esenci stylu, image a krásy. 30. výročí reprezentuje asymetrický Swarovski křišťál, který jasně připomíná desítky uplynulých let.
Podzim tohoto roku je ve znamení všech odstínů šedé... A my to naprosto milujeme.
Kolekce šperků DYRBERG/KERN pro podzim a zimu 2017...
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.