MILUJU-BOTY.CZ - FAnn parfumerie

V pořadí již třetí edice pozoruhodné vůně v ikonickém flakonu prezentuje maximální kontrast špičkové módy a běžného života. Moschino Gold Fresh Couture coby zdroj třpytivé elegance a omamné smyslnosti.
Za novou českou značkou USHUAYA stojí matka s dcerou. Toužily po vlastní kosmetice, a tak dnes představují produkty, které několik let vytvářely pro sebe. Pečlivě vybíraly ingredience a složení s jediným cílem, zachovat a podpořit přirozenou krásu pokožky.
Francouzská tělová péče vás dostane svojí neodolatelnou vůní a mimořádně kvalitním složením bez parabenů a silikonů. Pokud však očekáváte od kosmetických produktů ještě víc, značka COTTAGE si vás definitivně získá na svoji stranu svým ekologickým přístupem.
Na dalekém severu, kde příroda ukazuje svou nejdivočejší tvář a kde kralují živly, právě tam, kde přežijí jen ti nejsilnější, leží kolébka LUMENE. Pleťová kosmetika pro ženy respektující přírodu a toužící se starat o svoji pleť přípravky s maximem přírodních látek.
Pokud i vás dovede uchvátit krása tisíců poupat či už rozvitých květů v nejněžnějším ze všech odstínu, pak vítejte do své soukromé zahrady, jak ji pro vás nechala ze své imaginace rozkvést princezna Marina de Bourbon.
Sluneční paprsky už dávno pohasly a kapky ze zurčících fontán dopadají na vychládající dlažbu věčného města Říma. Přímo před našima očima se rodí Goldea, The Roman Night - nová dámská vůně stvořená pro nezapomenutelné zážitky.
Trendy vůně pro všechny ženy, které nechtějí zapadnout v davu. Svěží, květinová vůně je jednoduše růžovým letním must-have. Svou barvou a také svým složením napovídá, že se jedná o dokonalou "kamarádku" každé ženy či dívky pro nadcházející prosluněný letní čas.
Nadační fond FAnn dětem ve spolupráci s českou módní návrhářkou Janou Berg představují společný charitativní projekt. Stačí si od 15. května ve FAnn parfumerii nebo na www.fann.cz zakoupit veselé ponožky s puntíky. Celá částka jde ve prospěch nadačního fondu.
Namíchejte si vlastní a originální péči o pleť každý den a vytvořte si tak svůj vlastní elixír mládí. Vaše pokožka si to zaslouží. Univerzální krémový fluid můžete zkombinovat se čtyřmi koncentráty.
Je silná a křehká, dovede okouzlit a přitom být překrásně nesmělá. Má ráda sexy styl, ale nezavrhuje ani sportovní módu, je moderní, veskrze ženská a úžasně smyslná - to vše má v sobě dívka DSQUARED2. A stejná je i její nová vůně.
Vonné esence se pro povzbuzení smyslnosti a stimulaci milostného touhy používaly už v dobách starověkého Egypta. A právě na tomto principu fungují Bunga Bunga vonné náramky. Díky svému designu a módním barvám je můžete nosit kamkoli si vzpomenete.
Osvěžte rty a vaše chuťové pohárky. Coca Cola, Fanta, Sprite jsou oblíbené nápoje. Nyní je můžete vyzkoušet jako balzámy na rty s příchutí.
Z Dánska nám FAnn parfumerie přináší novou dekorativní kosmetiku.
Max Factor uvádí novinku - multitónovou tvářenku ve čtyřech odstínech pro přirozený vzhled. Crème Puff Blush se stane nepostradatelným kouskem ve vaší kosmetické výbavě.
Slunce je přirozeným zdrojem zdraví, ale podceníme-li ochranu může být i zdrojem nemalých problémů. Představujeme vám sluneční linie MATIS Paris, La Prairie of Switzerland a zbrusu nové přípravky švýcarské kosmetické značky JUVENA.
Parfém pro vášnivé ženy. Parfém moci, jedinečnosti a svůdnosti - dílo Donatelly Versace.
Máte rádi plyšové medvídky? Ne? Od nynějška máte další důvod stát se jejich příznivcem. A proč? Protože MOSCHINO TOY!
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.