MILUJU-BOTY.CZ - Fragonito

Vánoce jsou těmi nejhezčími svátky z celého roku! Trávíme je ve společnosti našich nejbližších a užíváme si jedinečných vůní a chutí, které v nás navozují pocit klidu a pohody. Kosmetika jako vánoční dárek je podle nás sázkou na jistotu.
Přestože zima klepe na dveře, neznamená to, že se zabalíme do tří tlustých svetrů a přestaneme se o své tělo zajímat. Řeč je především o pokožce, která si po náročném létě vskutku zaslouží trochu pozornosti.
Pokud vaše srdce plane láskou, na blížící se svátek svatého Valentýna prostě nesmíte zapomenout! Přestože svou drahou polovičku můžete lichotkami zahrnovat každý den, 14. února se od vás bude jistě očekávat o trochu větší gesto.
Čas klidu a pohody, štěstí a lásky. Vánoce se kvapem blíží a ještě než si začneme užívat všech kouzelných chvilek, musíme se zamyslet, čím potěšíme své nejbližší pod vánočním stromečkem.
Zvlněná krajina posetá pastvinami a medově zbarvenými městečky a vesnicemi, to je Cotswolds, oblast nacházející se na západě Anglie. Právě tady můžeme narazit na jeden z nejútulnějších lifestylových hotelů všech dob - The Fuzzy Duck. Typické britské stavení se stalo inspirací kosmetické značce Baylis & Harding.
Značka Baylis & Harding je ve Velké Británii mezi firmami nabízejícími kosmetiku a dárkové sady po právu leaderem. Stačí se podívat na jedinečný design jejích produktů, které vás okouzlí svou rozmanitostí i moderním britským stylem. A jakmile přičichnete, získáte si opravdovou závislost.
Francie je proslulá nejen svými romantickými zákoutími, ale především rozkvetlými loukami a nepřekonatelnými vůněmi. Kousek od města Grasse se zrodila rodinná značka Jeanne en Provence, která ve svých produktech skrývá to nejlepší z místního života - vůně, ty nejkvalitnější ingredience a milý design.
Textilní masky zažívají obrovský boom. Z daleké Koreje k nám dorazila značka PACKage, která dává ve svých pečujících maskách přednost čistým přírodním výtažkům před chemickými složkami.
Jaro se nám ukazuje ve své plné kráse. První kvetoucí rostliny jsou důkazem, že zima už je za námi a tak přichází čas, abychom se z plných plic nadechli a užili si všechny okouzlující vůně přírody.
Zima trošku přitvrdila, přinášíme vám vzpomínky na rozkvetlé louky, zpívající ptáky a vůně plné květinových tónů. Nalaďte se na tu pravou jarní notu s doplňky od Demdaca.
Do rodiny Demdaco přibyla nová úžasná značka MOR Boutique. Dorazila až z Austrálie, kde se od roku 2001 zapisuje do srdcí všech žen, které milují luxus, kvalitní složení a detailní provedení.
Vánoce se dotýkají každého z nás a věříme, že každý je také tráví v doprovodu svých nejbližších. Právě ty chceme o vánočních svátcích potěšit, a proto těm bez inspirace přinášíme nápady na překrásné dárky, které budou pod stromečkem zaručeně úspěšné.
Každý si zasloužíme po dlouhém dni v práci voňavou koupel, která uvolní nejen naše svaly, ale také mysl. V zimních měsících je pak navíc horká lázeň prostě nenahraditelná. Přinášíme pár tipů na voňavé a koupelové soli, sprchové gely a bublinkové esence.
Značka Village Candle je jednou z našich. V typických skleněných dózách se ukrývají květinové a exoticky laděné akcenty ohlížející se za létem, dřevnaté tóny připomínající podzim a kořeněné vůně upozorňující na nekompromisně se blížící zimu.
Roztomilé balení instantního odpočinku. Po vložení do připravené koupele jednoduše vyčkejte pár vteřin a zázrak je na světě. Aromatická kulička s vůní máty, pomela či bezového květu prošumí horkou lázeň, provzdušní ji a zjemní.
Pokud si chcete ve svém domově udržet prázdninovou atmosféru po celý rok, rozhodně vsaďte na nestárnoucí přímořskou tématiku zahrnující okouzlující pohledy na třpytivé vlny či písečné pláže plné mušlí a lastur.
Venku jsou extrémní horka, tak vám přinášíme svěžest v podobě ovocně laděných novinek portugalské značky Castelbel.
Zkuste si do svého domova přinést trochu vzpomínek z cest, ať už jste byli na dovolené u moře nebo jen na chalupě za městem. Svůj stůl můžete vyzdobit cestovatelským prostíráním nebo si nalijte povzbuzující ranní kávu do jednoho z hrníčků s podtáckem inspirovaným tradičním středomořským stylem.
Novinky v podání značek Somerset Toiletry a Scottish Fine Soaps, které potěší. Třikrát mletá mýdla neobsahují parabeny a jsou určena pro péči o pokožku celého těla, což za parných letních dnů ocení každý, kdo miluje dlouhotrvající pocit svěžesti.
Portugalsko je poměrně malá země, která však ohromí svým obrovským potenciálem. Objevili jsme pro vás portugalskou značku Real Saboaria, která se inspiruje tradicí, své produkty vyrábí z rostlinných složek, díky čemuž o vaši pokožku ohleduplně pečují.
Těšíte se také, až nazujete žabky nebo sandály a v plavkách se projdete po sluncem zalité pláži? Protože léto je obzvláště mezi ženami oblíbeným ročním obdobím, je potřeba se na něj náležitě připravit. A to nejen po stránce šatníku, ale především našeho těla, ze kterého odhalíme s každým parným dnem stále větší kousek.
Představujeme vám malou botanickou zahradu, kterou tvoří značka Bronnley a její kolekce Royal horticultural Society, jíž se dostalo té nejvyšší pocty, a to spolupráci s Královskou zahradnickou společností, která nejen ve Velké Británii, ale také v Evropě, aktivně podporuje zahradničení.
Provence je jednou z nejproslulejších oblastí Francie. Nepodařilo se vám dosud toto krásné místo navštívit? Nemusíte věšet hlavu, protože kousek Provence vám přinášíme v podobě voňavých kosmetických přípravků a svíček přímo do vašich domovů.
Péče o pleť se v zimě od té jarní dost liší. V současné chvíli na nás útočí nejen mráz, ale také vítr, vlhkost a změny teplot, které naši kůži poměrně dost vysušují. Vsaďte na kvalitní hutné krémy, které se během radovánek postarají o vaši pokožku.
Listy na stromech se barví do těch nejčarovnějších odstínů. S příchodem zimy je toho spousta, na co se těšit. Přinášíme vám inspiraci na dárky, které budou pod stromečkem zaručeně úspěšné. Od vonných svíček a difuzérů, přes kosmetiku v designových obalech až po dárkové kazety.
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.