MILUJU-BOTY.CZ - Gucci

Pod vedením kreativního ředitele Alessandra Michele značka Gucci nově definuje luxus 21. století a představuje vrchol italského řemeslného zpracování. Představuje kolekci Queercore pojmenovanou podle punkové subkultury 80. let.
Příběh vůně pokračuje novinkou Gucci Bamboo Eau de Toilette. Stříbrné víčko opět připomíná stvol bambusu a dodává vůni nezaměnitelný podpis módního domu Gucci. Stříbrná propojená G a bledě růžová krabička již jenom doplňují tento jedinečný design.
Gucci je další ze světových módních značek s nezaměnitelným logem. Propletená písmena "GG" vás nenechají na pochybách, že jedná o módní italskou značku. Založil ji Guccio Gucci již v roce 1921.
Pokud zrovna nemáte na novou kabelku od Diora, Prady nebo Louis Vuittona, možná vás zaujme obchod s originálmi kabelkami ve "výprodeji." Zakoupit si kabelku z druhé ruky ale za menší než půlroční plat je dobrý způsob, jak pořídit zajímavou novinku a neumřít hlady!
Je to skutečný ráj na zemi. Je to největší "Shoe gallery" pod sluncem kde můžete vidět ty nejkrásnější a nejluxusnější boty z celého světa. Přes 10 tisíc metrů čtverečních kde můžete obdivovat, zkoušet, nakupovat...
Chcete nosit stejné šaty a kabelky jako třeba Jennifer Lopez nebo Jessica Biel? Potřebujete nutně nějaké luxusní šaty na zvláštní příležitost a nechcete za ně utratit celou výplatu? Toužíte si obléci šaty z filmu Sex ve Městě, které na sobě měla Sarah Jessica Parker? Tak si je půjčte!
Designéři již dávno pracují na tom, co budeme nosit v létě 2012. Podzimní a zimní kolekce jsou mají již hotové, dávno už je modelky předvedly na pařížském fashion weeku. A my vám ukážeme několik kousků, které nás opravdu zaujaly.
Módní redaktorky z americké Vogue nezahálely a připravily pro nás letní výběr letních bot, které by si samy vybraly na dovolenou. Samozřejmě vybíraly pečlivě a většina bot stojí více než 100 dolarů...
Milujete boty? Opravdu? A kolik vlastníte opravdu zajímavých párů? Ani my v redakci nemáme plný botník světových značek... ale i přesto jsme pro vás představili náš výběr nejvíce sexy bot pro letošní jaro...
Podívejte se na nejkrásnější padesátku bot pro letošní léto podle módních redaktorek časopisu VOGUE. Budete překvapené jejich výběrem ...
Typickým pro hodinky Gucci je preciznost provedení a kvalita materiálů, skloubené s jedinečným a nenapodobitelným stylem.
Výběr z kolekcí designérů a módních značek. Metalické odlesky, třpytky, flitry a laky....
14 nejzajímavějších kousků z dílen světových módních designérů. Inspirujte se i vy pro nákup vaší no...
Redaktorky americké Vogue připravily další zajímavý vývěr z letních kolekcí bot. Podívejte se, jaké ...
Nádherné šaty a stylové doplňky z online půjčovny luxusních šatů Soline.cz. Šaty, které můžete na pá...
Připravili jsme pro vás výběr nejvíce sexy bot pro letošní jarní sezónu. V článku Vám poradíme, kde ...
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.