MILUJU-BOTY.CZ - Intimissimi

Zajímáte se o kvalitu materiálů, které jsou v přímém kontaktu s vaší pokožkou a nejsou vám lhostejné ani funkční vlastnosti jednotlivých vláken? Pak vás bude zajímat praktický průvodce The Intimissimi Every Wear Book.
Nejromantičtější a nejsvůdnější prádlo pro sezonu babího léta ve stylu moderní elegance.
Právě teď je ten pravý čas trochu se odměnit a pořídit si malou drobnost pod vánoční stromeček.
Začátkem října se italská Verona stala se jedinečnou hostitelkou večera ve znamení krásy a kouzel. Značka Intimissimi zde představila svoji novou show na ledě s názvem Intimissimi On Ice: Amazing Day, která byla jedinečnou kombinací talentu a exkluzivity i velkolepou show takřka mimozemské krásy.
Intimissimi on Ice se opět vrací na scénu se svojí netrpělivě očekávanou a efekty nabitou produkcí, která si získala celou Itálii. A Arena di Verona bude ve svém romantickém prostředí hostit červený koberec plný mezinárodních hvězd.
Dvě sady, které si na tento měsíc v Intimissimi připravili, oplývají elegancí a krásou, která svým exkluzivním zdobením výšivkou tón v tónu evokuje příběhy velké lásky.
Sexy a rafinovaná - taková je nová kolekce jaro/léto 2014 prezentovaná značkou Intimissimi. Smyslné spodní prádlo pracuje s propracovanými detaily a zajímavými efekty v podobě krajky chantilly a leavers.
Sexy: to je klíčové heslo kolekce prádla značky Intimissimi pro sezónu podzim-zima 2013/2014!
Oblíbená italská značka Intimissimi, přichází s kolekcí exkluzivních dámských parfémů.
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.