MILUJU-BOTY.CZ - Karl Lagerfeld

Značka PUMA oslavuje 50. narozeniny kultovních tenisek Suede ve velkém stylu. Kolekce KARL LAGERFELD X PUMA nabídne dvoje designové unisexové tenisky PUMA Suede, jejichž vzhled každému neklamně prozradí, kdo stál za jejich návrhem.
Obchodní dům VAN GRAAF od března 2018 nás přivítá ve zcela nově uspořádaných prostorách, nabízejících nové atraktivní značky.
Když je vám 8 let jste hraví a důležitá je zábava. Když internetový obchod slaví 8. narozeniny, je to už osvědčený a spolehlivý partner, který zprostředkoval milióny drobných či větších radostí. V rámci oslav máte ideální příležitost si připomenout, že nakupování je zábava a móda je hra.
Nové prodejny GANT, Barbour a KARL LAGERFELD můžete nyní navštívit v OC Chodov. V případě značky GANT se dokonce jedná o největší ze všech jejích dosud otevřených obchodů ve Střední Evropě. Novinkou je samostatná sekce pro obuv a doplňky.
Karl Lagerfeld, jeden z nejslavnějších světových módních návrhářů, navrhl pro značku S.T.Dupont exkluzivní kolekci psacích potřeb a zapalovačů s názvem White & Matte-Black Collection.
Karl Lagerfeld navrhl pro značku S.T.Dupont exkluzivní kolekci psacích potřeb a zapalovačů....
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.