MILUJU-BOTY.CZ - Longchamp

Odvážná klasika pro ženy milující pařížský styl a svobodomyslnost. Kultovní kabelka Mademoiselle Longchamp se letos představuje také v menší XS verzi.
Nová sezóna, nová kabela od Jeremy Scotta pro Longchamp s motivem hollywoodské hvězdy Marilyn Monroe.
Rok 2014 je podle čínského kalendáře rokem koně a značka Longchamp, která je s tímto zvířetem symbolicky spjatá od počátku založení, vytvořila na jeho oslavu limitovanou kolekci.
V nabídce najdete paletu kožených balerín, kterou doplňují pohodlné tenisky. Boty navíc můžete vždy dokonale sladit s kabelkou ze stejné linie.
Trochu retro, ale určitě stylové. Americký designér se na nové kabelce Longchamp vyřádil. Krásná barevná kabelka bude k dostání i u nás, ale pouze v omezeném počtu...
Letošní zimu slaví kožešina oprávněný comeback. A je jedno, které dáte přednost - zda té pravé anebo umělé napodobenině. Nosí se kožichy, chlupaté vesty - a nově máme kožešinu i na kabelkách.
Kabelky značky Longchamp patří mezi stálice módního průmyslu. Patří k úplné špičce a alespoň jeden kousek má doma každá Francouzka. Nyní francouzský výrobce přišel s novým modelem kabelky inspirovaným životem divokých Amazonek...
Limitovaná edice kabelky Pliage, kterou pro značku Longchamp tradičně vytvořil Jeremy Scott. Tento originální kousek bude k dostání ve vybraných českých obchodech od července 2011.
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.