MILUJU-BOTY.CZ - Louis Vuitton

Louis Vuitton představuje nové sportovní boty. V.N.R v sobě kombinuje klasický, elegantní design a charakteristické prvky stylu značky Louis Vuitton s těmi nejmodernějšími inovativními technologiemi.
Vůbec poprvé nabízí značka Louis Vuitton možnost sestavit si vlastní pásek z nabídky různých spon a kůží. Z toho, co je na výběr, lze sestavit 240 různých kombinací.
Nový model hodinek má v samém středu slona, který odkazuje na úžasná dobrodružství ve vzdálených exotických krajinách, a zároveň ztělesňuje ducha odvážného cestování, který je charakteristický pro značku Louis Vuitton.
Les parfums Louis Vuitton představují jednu velkou cestu emocí. Pojďte, dobrodružství začíná. Lehký parfém Rose des Vents a unisexový Matière Noire jako obraz vaší temnější stránky.
Inovativní novou řadu zavazadel na kolečkách pro cestovatele 21. století navrhl designér Marc Newson a z technického hlediska se jedná o nejpropracovanější design a konstrukci.
Louis Vuitton představuje novou řadu balení, které zůstává věrné tradici značky coby mistra v balení na cesty.
Nová reklamní kampaň značky Louis Vuitton Series 5 vznikala v Miami. Z atmosféry pramení geometrická čistota a jisté napětí, které funguje jako protiváha k vitalitě modelek.
Značka Louis Vuitton se nyní vydává do tropů - do Brazílie, kam přiváží charakteristické francouzské "umění žít", pro které je tato země blízko rovníku ideální kulisou.
V tomto roce oslaví mokasíny Driving Shoe desetileté výročí. Mokasíny jsou úzkého střihu s ručně šitým svrškem a neklouzavou podrážkou s gumovými cvočky. Nechybí ani charakteristické iniciály LV.
Značka Louis Vuitton představuje svoji nejnovější kampaň, jejíž hvězdou je herečka Léa Seydoux. LV také při focení pokračuje v cestě po význačných památkách moderní architektury a jako lokaci té poslední si vybrala ranč navržený mexickým architektem.
Louis Vuitton představuje letní limitovanou kolekci s názvem "Tropická cesta", která je plná vzorů inspirovaných přírodou, a která vás vezme na cestu do ráje.
Louis Vuitton představuje svoji novou kampaň "Spirit of Travel" s hvězdami Michelle Williams a Alicií Vikander.
Barva vyjadřuje emoce a spojuje kontrastní styly, je více než jen módní trend. Nicolas Ghesquière vybral 4 stěžejní barvy pro svoji kolekci, a ty spojují všechny ´vesmíry´ značky Louis Vuitton.
Letos v létě Louis Vuitton představí první Nano kolekci svých legendárních modelů kabelek. Vždyť "Co je malé, to je hezké".
V roce 2015 vrcholí v Římě netradiční výstava, která je koncipována jako cesta do mysli návrháře. Návštěvník se tak má možnost seznámit se stylistickými prvky, které jsou charakteristické pro Louis Vuitton, značku s 160letou tradicí.
Téměř 15 let po svém uvedení na trh přichází znovu náramek Monogram: Louis Vuitton. Každá z pěti variant představuje jednu verzi vesmíru, jeden příběh, jeden styl a je určena na jinou příležitost.
Na prezentaci své již druhé kolekce Cruise značka Louis Vuitton přicestovala do Palm Springs v Kalifornii. Přehlídka se konala 6. května v exkluzivních prostorách Bob and Dolores Hope Estate.
Louis Vuitton si na letošní léto připravil hravou kolekci kabelek a doplňků nazvanou Stickers, tedy samolepky.
Podívejte se živě na internetu na dámskou módní přehlídku Louis Vuitton pro podzim 2015.
Po snovém safari v africké savaně má Louis Vuitton další zastávku mezi nebem a mořem, pod žhnoucím sluncem, kde se krásné ženy věnují kratochvílím v karibském ráji.
Speciální limitovaná edice - šátek Louis Vuitton Monogram pro Prahu.
Emblematický kufr Emprise pokračuje na své cestě vesmírem Louis Vuitton. Z původní reality objektu, jehož účelem je zejména praktičnost na cestách, nyní vtiskuje svůj charakter do kolekce moderních hodinek a šperků, která tak získává úplně novou dimenzi.
Výlohy od Franka Gehryho oslavují otevření nové budovy Fondation Louis Vuitton.
Nová kampaň ve fotografiích Petera Lindbergha Louis Vuitton představuje novou reklamní kampaň s hvězdou Michelle Williams, která je již třetí sezónu za sebou ambasadorkou značky.
Pro svoji první kolekci pro Louis Vuitton se Nicolas Ghesquire inspiruje stylem Art Deco a logy z archívů značky Louis Vuitton.
V říjnu 2014 vydává nakladatelství Rizzoli New York album módních fotografií, které tady ještě nebylo. Na pozadí téměř 200 fotografií tato výpravná publikace prezentuje fotografický náhled na historii módy prostřednictvím reklamních snímků a editorialových fotografií produktů Louis Vuitton.
Značka Louis Vuitton, která odvážně a s imaginací proplouvá desetiletími, přináší do světa módy neustále nové stimuly, které čerpají z retrospektiv i vnášejí svěží pohled.
Louis Vuitton je země kontrastů. Časem mnohokrát prověřený a ušlechtilý odkaz této značky drží prst na tepu doby díky své vášni pro objevování nového.
Louis Vuitton opět posouvá hranice originality o něco dál - tentokrát svojí novou reklamní kampaní, jejímž autorem je Nicolas Ghesquière.
Zdobené sandálky Louis Vuitton inspirací na večerní party nejen pro Karlovarský festival.
Louis Vuitton nabízí výběr kabelek a psaníček na večerní party nejen pro Karlovarsky festival.
Louis Vuitton vůbec poprvé představí svoji kolekci Cruise na přehlídkovém mole a má tu čest, že přehlídka proběhne právě v prestižní destinaci - v Monackém knížectví.
Od zrodu své první inkarnace v roce 1958 se kultovní kabelka LOCKIT od značky LOUIS VUITTON dočkala mnoha podob, ale asi žádná není tak atraktivní, jako poslední - nadčasově elegantní kabelka z jemné kůže Veau Cachemire.
Cesta je cíl - dojet na místo není tak důležité jako jet. Nová reklamní kampaň značky Louis Vuitton čerpá z originální myšlenky ´ducha cestování´, kterou rozpracovává pro další generaci.
Po svém velmi úspěšném debutu v roli tváře značky Louis Vuitton se letos na jaře herečka Michelle Williams vrací ve své druhé reklamní kampani. A spolu s ní se v ní objeví tři stěžejní modely kabelek pro Louis Vuitton do města: nová Lockit, Capucines a legendární Alma.
Léto 2014 podle značky Louis Vuitton je festival krásných pastelových barev a sladkých zmrzlinových odstínů. Tato kolekce, která je ve znamení nenápadné a distingované elegance, bude zářit přes den na pláži i večer u bazénu na koktejlové party.
Celkový duch letní kolekce se nese ve znamení preppy vintage stylu z Palm Springs - tak, jak ho známe z fotografií osobností společenské scény, celebrit a kosmopolitních vyznavačů jet set stylu od Slima Aarona ze šedesátých a sedmdesátých let minulého století.
Cesta je cíl - dojet na místo není tak důležité jako jet. Nová reklamní kampaň značky Louis Vuitton čerpá z originální myšlenky "ducha cestování", kterou rozpracovává pro další generaci.
Kolekce podzim/zima 2014, která působí podvědomě, apeluje na kolektivní nevědomí a simuluje naši afektivní paměť. Nikdy nás neomrzí tyto nadčasové kousky - jsou to naši věrní přátelé.
Podívejte se na přehlídku Louis Vuitton podzim/zima 2014-2015 na internetu živě. 5. března v 10.00 hodin, Paříž.
Nové společné projekty s umělci ze streetartové scény pro sezónu jaro/léto 2014.
Dva nové modely kabelek Louis Vuitton. Nové přírůstky do rodiny z kůže Monogram Empreinte. Promyšlená elegance versus městská ležérnost - obě mají svůj vlastní styl.
Kolekci bot pro sezónu jaro/léto 2014 dominují špičaté lodičky - věčně elegantní, ale nepopiratelně moderní díky svým čistým liniím, rovnému jehlovému podpatku a tenkému zlatému kování, které objímá křivku paty.
Marc Jacobs svoji poslední kolekci pro značku Louis Vuitton věnoval ženám, které ho inspirují. Reklamní kampaň pro sezonu jaro/léto 2014 navazuje na tento příběh sérií portrétů múz tohoto návrháře.
U příležitosti patnáctého výročí této edice představuje Louis Vuitton své cestovní průvodce City Guide v novém vzhledu. Průvodce City Guide již nyní existují pro patnáct nezajímavějších měst světa.
Tento podzim obohatila značka Louis Vuitton kolekci se vzorem Monogram o moderní kabelku do ruky: Pallas.
Palubní zavazadla Louis Vuitton pokračují v tradici vytříbeného vkusu a praktičnosti generací nových variant modelů Neo Kendall a Pégase 55 Business.
Nadčasový a klasický design Sac Plat je dokonalým příkladem know-how značky Louis Vuitton.
V identitě značky hrály ženy vždy rozhodující roli - byly vždy její hlavní inspirací.
Módní přehlídka dámské kolekce READY-TO-WEAR jaro/léto 2014
Deset let po zrodu kultovního modelu Tambour nyní Louis Vuitton představuje nové, sofistikované a ženské hodinky: Tambour Monogram.
Společně představují limitovanou edici kabelky SC Bag Pro Le Bon Marché Rive Gauche.
Pro sezonu podzim/zima 2013 přizvala značka Louis Vuitton ke spolupráci tři nové mezinárodní hvězdy street artu. Jejich úkolem je převést svoji uměleckou vizi na kultovní velkoformátový šátek Louis Vuitton.
Říká se, že když pár milenců zamkne zámek okolo zábradlí na mostě a hodí klíč do řeky, jejich láska vydrží navždy. Víte, kde tato legenda vznikla?
Umění cestování v mnoha barvách s kultovním příručním kufrem Louis Vuitton Pégase. Louis Vuitton představil nové barvy oblíbených kabinových kufrů Pégase.
Každý designér i značka má svůj kultovní model. Přestože dnes nebudeme mluvit o kabelkách...
V únoru odstartovala nová kampaň na jarní kolekci Louis Vuitton. Je opět originální a letos i pořádně přeslazená...
Pokud zrovna nemáte na novou kabelku od Diora, Prady nebo Louis Vuittona, možná vás zaujme obchod s originálmi kabelkami ve "výprodeji." Zakoupit si kabelku z druhé ruky ale za menší než půlroční plat je dobrý způsob, jak pořídit zajímavou novinku a neumřít hlady!
Louis Vuitton není specialista pouze na luxusní kabelky, ale umí vyrábět i skvělé hodinky. Posledním kouskem je limitovaná edice dámských hodinek s monogramem LV...
Na stránkách nového čísla luxusního magazínu DOMINO se dočtete jaké boty se nosí tuto zimu i jaké boty zvolit třeba na ples. Domino si můžete přečíst zdarma na internetu nebo zakoupit ve vybraných trafikách.
Proč si jako dárek na Svatého Valentýna přát něco malého, když to má být ten pravý důkaz lásky? Ten nejlepší dárek je jen ten, který nám udělá největší radost - a my si za nás přejeme stylový doplněk od značky Louis Vuitton. A kdyby nebylo na kabelku, stačí stylová peněženka...
Louis Vuitton představuje v rámci kolekce Cruise 2012 kabelku Saumur Flore, reinterpretaci kultovního modelu z 80. let, nyní v hravém provedení z perforované kůže v jasných barvách nebo z perforovaného plátna Monogram pro ženy, které milují retro eleganci.
Provazochodci, akrobati, žongléři, kouzelníci, krotitelé a klauni: cirkus je kouzelný svět sám o sobě a Louis Vuitton, značka, která má vztah k cirkusu již od svého založení, letos skládá hold právě jemu a lidem kolem něho ve svých svátečních výlohách.
V Singapuru vznikla nová destinace pro nakupování luxusu v luxusu: první Louis Vuitton Island v Marina Bay Sands přivítal své první návštěvníky už v polovině září. Velký značkový obchod Louis Vuitton se nachází přímo na promenádě u moře a stal se výraznou dominantou scenérie celé maríny.
Úžasné hodinky z dílny Louis Vuitton. Bijící hodinky patří do skutečně "vysoké" hodinařiny a ocení je nejen vášnivý sběratelé...
Francouzská značka Louis Vuitton přichází z další novinkou s logem LV. Nyní už můžete posílat i značkové stylové pohlednice, a to přímo z mistrovské dílny Louise Vuittona.
Louis Vuitton pro nás připravuje několikrát do roka kolekce kabelek, tašek, šperků a vůbec všeho, co bychom toužily mít. Jediný problém značky LV je pro běžnou smrtelnici jejich cena, která ale logicky brání tomu, aby se těch "vuittonek" po ulicích neproháněly mraky...
Louis Vuitton se vrací se svojí dámskou řadou Tambour Forever a představuje nový model hodinek Forever Blue Infini, který bude zařazen do stálé nabídky.
Uznávaná umělkyně Sofia Coppola inspirovala Marca Jacobse při tvorbě nové kolekce značky Louis Vuitton. Žena značky Louis Vuitton je světoběžnice. Je svobodomyslná a vždy dělá jen to, co ji baví. Je však stále ženská, vždy elegantní a překvapivě koketní.
Designéři již dávno pracují na tom, co budeme nosit v létě 2012. Podzimní a zimní kolekce jsou mají již hotové, dávno už je modelky předvedly na pařížském fashion weeku. A my vám ukážeme několik kousků, které nás opravdu zaujaly.
Louis Vuitton přináší svým zákazníkům zajímavou službu v podobě možnosti nechat si "podepsat" svým monogramem vybraný doplněk právě od této značky.
Angelina Jolie je nejnovější mezi význačnými osobnostmi, které nafotila Annie Leibovitzová pro reklamní kampaň Core Values značky Louis Vuitton.
Nejslavnější francouzský módní dvůr v dubnu podepsal kontrakt s americkou kráskou Angelinou Jolie. Značka Louis Vuitton pravidelně do svých kampaní obsazuje celebrity, zejména krásné herečky.
Výjimečná a neotřelá reklamní kampaň pro novou kolekci LV pro podzim/zima 2011 zaslouží pozornost. Marc Jacobs opět připravil zajímavé pojetí nové kolekce, a to ve spojení s veterány, psíky a jak jinak krásnými ženami.
Speedy je kultovním modelem značky Louis Vuitton. Tato kabelka se zrodila ve třicátých letech, stejně jako Express, v době, kdy svět objevoval nové, rychlejší způsoby cestování, a její tvar, zcela v duchu tehdejší éry, elegantně kombinuje styl a praktičnost.
Podívejte se na nejkrásnější padesátku bot pro letošní léto podle módních redaktorek časopisu VOGUE. Budete překvapené jejich výběrem ...
U příležitosti dalšího ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Cannes otevře Louis Vuitton hned vedle svého stálého značkového obchodu na Croisette pop-up store, který bude funkční od května do srpna 2011.
Nádherná a oslňující jsou čtyři nové řady šperků od francouzské značky Louis Vuitton. Kolekce plné barev a různorodých materiálů, které podtrhnou vaší osobnost...
Ailleurs... Někde jinde...Louis Vuitton přináší představu léta - ročního období, kdy, nespoutaní a lačnící po dobrodružství, sníme o exotických destinacích a zážitcích.
Louis Vuitton, Dior, Gucci, Prada, Chanel - Každá z nás určitě někdy zatoužila po kabelce od těchto značek. Pro některé z nás se staly neodlučitelným každodenním společníkem. Zejména pro ty z vás, které si tu a tam nějakou tu radost rády udělají, je tu Luxury Bags!
Nová kolekce světově známé značky hýří luxusem, barvami a okázalostí. Podívejte se na novou kolekce značky Louis Vuitton - zjistíte, proč tuto značku musíte zbožňovat...
Slavnostní předávání cen Louis Vuitton Classic Awards 2010/2011 se odehraje 1. února 2011 v pařížské restauraci Pré Catelan.
Louis Vuitton uvádí novou řadu malých kožených doplňků a obuvi se známým punkovým leopardím vzorem, který vytvořil umělec Stephen Sprouse, a to hned v několika nových barvách.
Podzimní a zimní kolekce luxusních kabelek z Paříže. Nechte se konečně svést monogramy LV a pořiďte ...
Sofia Coppola se s Marcem Jacobsem přátelí již mnoho let. Právě díky němu poznala značku Louis Vuitt...
Nicolas Ghesquière představuje the Louis Vuitton Cruise 2017 kolekci v Niteroi Contemporary Art...
Louis Vuitton kolekce Cruise 2015 vždy s puncem nadčasovosti....
Luxusní lodičky Louis Vuitton Oh really! objektivem deseti fotografů...
Slavná herečka nafotila kampaň pro francouzskou značku LV. Svůj honorář věnuje na charitu....
Značka LV si pravidelně vybírá známé celebrity pro své reklamní kampaně. Patří mezi ně takové hvězdy...
Nejkrásnější střevíčky nejen z červeného koberce filmového festivalu v Cannes....
Hravé náhrdelníky, náramky a náušnice jsou inspirovány stylem art deco a šedesátými lety. Máme gale...
Kolekce léto 2011 od značky Louis Vuitton. Doplňky, které vás inspirují......
Nová kolekce pro jaro - léto 2011 představila značka Louis Vuitton. Podívejte se na krásné fotky z m...
Nejkrásnější lodičky tohoto roku. Podívejte se na náš výběr těch nejlepších kousků!...
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.