MILUJU-BOTY.CZ - Lush

Umocněte svou zamilovanou náladu limitovanou edicí dobrůtek. I pro letošního Valentýna pro vás LUSH připravil voňavé novinky.
Lush uvádí na trh další produkty z nové řady. Je to již druhá vlna novinek z Oxford Street pro zimu 2015. Popusťte uzdu své fantazii a zkuste mycí modelínu nebo tuhý koupelový olej.
Čas dýní a strašidel se blíží. Jestli jste ještě nezačali pracovat na výzdobě, máte ten nejvyšší čas. Co takhle zkombinovat strašidelnou výzdobu a voňavou koupel nebo sprchu.
V dubnu značka Lush otevřela na Oxford Street svůj vlajkový obchod. Po čtyřměsíčním čekání se konečně dostává unikátní kolekce vyrobená pouze pro tuto prodejnu i do dalších obchodů Lush, včetně českého.
Trávíte léto u vody, v moři či bazénech a na plném sluníčku? Pak sice načerpáváte mnoho energie, ale zato dáváte pořádně zabrat pleti a vlasům. Sáhněte po produktech od LUSH! Jsou plné čerstvých surovin a vyrobené s láskou.
25. června startuje v obchodech LUSH po celém světě kampaň Gay Is Ok na podporu LGBT komunit. Bude se prodávat zlaté mýdlo Láska, z jehož prodeje půjde celý výtěžek na podporu spolupořádající organizace AllOut a na konta dalších gay organizací.
Britská kosmetická značka LUSH nabízí pro letní období svou unikátní sluneční řadu.
Nový třípatrový obchod britské kosmetické značky LUSH se nachází na jedné z nejrušnějších nákupních ulic v Evropě - londýnské Oxford Street.
Parfuméři Mark a Simon Constantine inspirováni svou každodenní prací, vytvořili projekt Gorilla Perfumes coby umělecké vyjádření své spolupráce na poli parfémů. Pomocí vůní interpretují svět kolem sebe, své vzpomínky, zážitky a emoce.
Ani ne za měsíc tu máme Velikonoce a budeme zase pracovat na barevných vajíčkách a kupovat čokolády. Máme tady ale voňavou alternativu od LUSH. Vymazlená vajíčka, koupelovou bombu ve tvaru zajíčka nebo pěnu, která vypadá jako mrkev ze záhonu.
Pokud se svou drahou polovičkou slavíte každoročně 14. únor, jistě řešíte, co originálního věnovat, abyste se neopakovali. Ale je něco stylovějšího než srdce? Našli jsme pro vás božsky voňavá srdíčka od LUSH.
Kolekce voňavé, na zvířatech netestované a ekologické kosmetiky LUSH se rozrostla o 11 nových produktů, které jsou "nahé", tedy bez obalu.
LUSH vyniká jako málokterá značka, která se může pochlubit přídomky "čerstvá, z přírodních a čerstvých ingrediencí, ručně vyráběná, ekologická, fair trade", unikátními vůněmi. Můžete k nim přičichnout i poslepu, a poznáte, že se jedná o LUSH.
Vánoce se blíží a s nimi je tu nová kolekce sezonních produktů značky LUSH. Jako vždy je zábavná a neuvěřitelně voňavá, plná úžasně relaxačních produktů, které v zimních měsících zahřejí nejen tělo, ale i mysl.
Trávili jste celé léto u vody, v moři či bazénech a na plném sluníčku? Pak jste sice jistě načerpali mnoho energie, ale zato jste dali pořádně zabrat pleti a vlasům. Sáhněte po přírodních produktech od LUSH.
Ve voňavém obchodě britské kosmetické značky LUSH můžete vyzkoušet další tři letošní letní novinky: tělový kondicionér African Paradise, jahodové mýdlo na holení D´Fluff a želé na vlasy Zest. Jak je u LUSH obvyklé, jedná se svým složením, konzistencí, vůní i způsobem použití neotřelé produkty.
Každoroční nejvýznamnější ocenění pro testování bez pokusů na zvířatech, jejímž pořadatelem je britská kosmetická značka LUSH.
Léto je obdobím, kdy si konečně můžeme dopřát čerstvé a šťavnaté ovoce a zeleninu. Není nad právě utrženou třešni ze stromu nebo jahůdku z lesní mýtinky. Proč se omezovat ale jen na jídlo?
Britská kosmetická značka LUSH přichází po jarní limitované kolekci s pořádnou dávkou novinek. Jedná se o tři zbrusu nové výrobky a čtyři staronové, které se po letech vracejí do stálého sortimentu na četná přání zákazníků.
Jaro je obdobím pestrosti rozkvetlé přírody a i jarní líčení se ponese v duchu barev.
Je nějaký lepší a výstižnější valentýnský dárek než srdíčko? Srdíčko v růžové nebo rudé barvě, které navíc smyslně a sladce voní? Srdíčko, které dotyčnému milému nebo milé nejen věnujete, ale navíc si je můžete společně užít?
Jak si zpříjemnit chladivé zimní dny? Kromě povzbudivých nápojů je osvědčeným receptem hřejivá a uklidňující koupel v horké vaně.
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.