MILUJU-BOTY.CZ - MEL

Oblíbená značka plastových (a voňavých) bot Melissa představila aktuální kolekci. Boty, které můžete nosit na pláž, i do města...
Blíží se svátek všech zamilovaných - svátek sv. Valentýna. A i když tento importovaný svátek zrovna neuznáváte, neznamená to, že byste měli ignorovat "své" srdce:-). Hlavně ty na pěkných botách...
Na stránkách nového čísla luxusního magazínu DOMINO se dočtete jaké boty se nosí tuto zimu i jaké boty zvolit třeba na ples. Domino si můžete přečíst zdarma na internetu nebo zakoupit ve vybraných trafikách.
Plastové boty už neslouží jen jako praktické boty do vody. Moderní materiály spolu s designem povýšily plastové boty na módní záležitost sezóny.
Jsou plastové boty jen do vody? Ne! 2. tisíciletí dokazuje, že boty vyrobené z plastu mohou být i praktickou módní záležitostí. Takže ano, i my milujeme boty značky Mel!
Plastové botky brazilské značky Melissa se na českém trhu těší velké oblibě módních fanynek. Pro ty mladší z nich přivezla Bella Brutta dostupnější alternativu, značku MEL.
Moderní materiály ve spojení se světovými designéry nám připravili nový trend pro letošním sezónu. ...
Plastové botky brazilské značky Melissa se na českém trhu těší velké oblibě módních fanynek....
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.