MILUJU-BOTY.CZ - Pandora

Tradiční design Pandora a nádherné symboly převzaté z přírody posloužily jako inspirace pro novou kolekci šperků pro jaro 2019 s názvem Zahrada Pandora.
Tuto sezonu přepracovala značka Pandora ikonické prvky svého autorského stylu - logo Pandora, srdce a pavé detaily - aby vytvořila novou kolekci úchvatných, všestranných a přizpůsobitelných šperků, s nimiž může každá žena vyjádřit všechny stránky svého tylu.
Zářivé, s řemeslným umem ručně dokončované detaily z kolekce Bee Mine inspirované přírodou vyprávějí nádherný příběh na stříbrných pozlacených špercích - novém neobyčejném materiálu PANDORA Shine.
Úžasně propracované šperky se sděleními, které jsou součástí tématu Exploze lásky, se vracejí právě včas před nejromantičtějším dnem v roce.
Šperky pro novou sezonu inspirované vesmírem přivádějí k životu krásu padajících hvězd v úchvatném souhvězdí stříbra a kamenů.
Kamenem narození měsíce listopadu je citrín, který dávné civilizace uctívaly jako dar od slunce a který i dnes svým žlutým odstínem rozzáří každý šperk.
Rozjasněte i ty nejpošmournější dny a propůjčte dlouhým nocím barevný třpyt kolekce na novou sezonu, která přivádí zpět k životu krásu klasických šperkových odstínů.
Představujeme vám zcela novou kolekci šperků Pandora Disney. Zářivé ručně dokončované novinky inspirované Mickeym, Minnie a dalšími ikonickými postavami z příběhů Disney oživují svět kouzel a inspirují ženy k tomu, aby si plnily své sny.
Safír, ušlechtilý modrý kámen, symbolizuje víru, pravdu, moudrost a upřímnost. Barva měsíce září je safírová modř, tmavě modré odstíny se klasicky hodí k chladnějším teplotám, zatímco pastelové tóny prozáří jednotvárné dny.
Skutečné přátelství mnoha úžasnými způsoby prozařuje náš život. Stejně jako úžasný šperk, přetrvá i pravé přátelství navěky. Je to jeden z nejúžasnějších pokladů, které nás v životě mohou potkat.
Nechte se hýčkat nádhernými slunečními paprsky, potápějte se v těch nejmodřejších oceánech. Visací přívěsek Bílá orchidej dokonale vynikne na vaší opálené pokožce. Nosit je můžete jako jednoduchá kvítka, nebo v kombinaci s jinými květinovými náušnicemi jako girlandy.
Oblíbené hravé symboly léta hýří zářivými barvami od chladných až po teplé odstíny. Modrý dvojitý pletený kožený náramek Moments je všestranný a elegantní. Jeho modré odstíny připomínající cukrátka vám dodají uvolněný a neokoukaný vzhled.
To je vzkaz, který Pandora vysílá ženám na jaře a v létě 2017. Na oslavu jarní a letní kolekce 2017 značka PANDORA s hrdostí představuje kampaň "DO", která má mnoho tváří. Cílem je inspirovat ženy, aby byly samy k sobě upřímné a uvědomily si, v co věří.
Do zimní kolekce ručně dokončovaných šperků d značky PANDORA vstupuje kouzlo a tajemno noční oblohy. Sezónu rozjasňují shluky kamínků v barvě půlnoční modři a dráhy třpytivých kubických zirkonů ve stříbře dodávají šperkům napětí a vzrušení.
Díky konceptu jedinečné a patentované funkce můžete prostřednictvím šperků symbolicky vyjádřit, které okamžiky utvářely vaše životní příběhy.
Na počest Dne matek vytvořila PANDORA úžasný náhrdelník pro báječné ženy, aby pomohla všem skvělým mužům, kteří mají za úkol opatřit něco třpytivého a sentimentálního k této příležitosti.
Krásou jarní zahrady, která se probouzí k životu a rozkvétá sladce vonícími květy, se ve své v jarní kolekci šperků nechala inspirovat Pandora. Do příběhu je zahalena kolekce jemných lučních květin, třepotajících se motýlů a pokladů.
Hluboko v lese se probouzí k životu mystický pohádkový svět. Kolekce pro tuto sezónu představuje cestu objevování a zázraků, jež zahrnuje magické květiny, duhové perly, třpytivé listy a zlatavé záblesky světla.
Nová jarní kolekce společnosti PANDORA je oslavou radosti z jara a křehkosti přírody a přináší vám rozkvetlé květiny, okouzlující motýly a třpytivé kameny.
Svátek svatého Valentýna se původně možná vůbec netýkal mužů, ovšem - jak říká PANDORA - proč jej neoslavit s těmi, které milujeme?
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.