MILUJU-BOTY.CZ - Puma

Značka PUMA oslavuje 50. narozeniny kultovních tenisek Suede ve velkém stylu. Kolekce KARL LAGERFELD X PUMA nabídne dvoje designové unisexové tenisky PUMA Suede, jejichž vzhled každému neklamně prozradí, kdo stál za jejich návrhem.
Rihanna, věrná DNA značky FENTY, pokračuje ve hře s oversized modely a flexibilními střihy, které kontrastují s přiléhavými kousky zvýrazňujícími postavu. Zcela jedinečně se zde střetávají prvky převzaté z vysoké krejčoviny, extrémních sportů, ale i plážové módy.
Ikonické tenisky Suede značky Puma slaví 50. narozeniny. Kombinace semišového svršku, cool barev a výrazné neklouzavé gumové podrážky se stala podstatou B-boy a B-girl kultury a nepostradatelnou součástí každého streetového outfitu.
Co nás čeká v roce 2018 v teniskových trendech? Přinášíme 5 tipů. Minimalistický vzhled, barvy i spolupráce světových značek se zajímavými designéry.
Překonávat jakékoliv překážky při cestě za úspěchem, být sebevědomá a věřit si. PUMA představuje tenisky Phenom, které přináší nebývalý komfort, ať už zamíříte do posilovny, běhat do parku nebo na důležitou pracovní schůzku.
Čtyřnásobný mistr světa formule 1 Lewis Hamilton bude tváří kampaně "24/7". Reprezentuje tréninkovou řádu oblečení, jejímž posláním je změnit dosavadní pravidla a filozofii výkonnosti v době, kdy prostor pro cvičení není dávno vymezen pouze zdmi posiloven.
PUMA ví, že každý krok je jiný, a proto přichází s technologií Jamming s NRGY korálky. Ty se uvnitř průhledné mezipodešve volně pohybují a při každém došlápnutí se přizpůsobí tvaru chodidla. Výsledkem je dokonalý komfort a perfektní tlumení otřesů.
PUMA a Abel Tesfaye a.k.a The Weeknd představují nové produkty kolekce PUMA x XO. Boty PUMA x XO Parallel tak nyní nově doplňují olivově zelené tenisky a řada oblečení a doplňků s názvem "Deluxe Denim".
Jak vypadá nejnovější kolekce PUMA FENTY? Přijďte se podívat 20. - 21. 10. 2017 na Teniskology, kde Footshop novou kolekci představí.
Selena a PUMA jsou skvělou dvojicí. PUMA tvoří trendy, když jde o kombinování sportovního oblečení a módy. Selena je autentická, kreativní, talentovaná a opravdová osobnost. Představuje ideální ženský vzor dnešní doby.
Renomovaný americký grafický umělec NATUREL vkládá do svého umění odkazy ze sportu, módy a hudby. Nyní se s ním spojila PUMA a výsledkem je společná kolekce pro sezónu podzim-zima 2017.
Třetí sezóna FENTY PUMA by Rihanna. Vraťte se zpět do lavic v nové sportovní kolekci s luxusním fashion nádechem.
PUMA s Carou navrhly speciální edici širokých saténových tkaniček k oblíbeným teniskám Basket Heart. Z každého prodeje "DO YOU" tkaniček věnuje PUMA finanční příspěvek na pomoc africkým ženám a dětem v jejich boji s chudobou tím, že dosáhnou na lepší vzdělání.
Tzv. "už za pár" se běžci i neběžci sejdou na dalším ročníku originálního barevného běhu The Color Run. Ten se uskuteční 3. června od 14.00 hodin v Praze na Výstavišti v Holešovicích.
Ambasadorkou nových Puma Basket Heart Denim je opět Cara Delevingne. Která barevná kombinace se vám nejvíc líbí?
První dva modely bot PUMA FENTY by Rihanna Creeper roku 2017 už jsou tady, dlouhé čekání skončilo. Tradiční podrážka FENTY, drobné detaily PUMA i loga Rihanny dotvářejí vzhled ikonických tenisek, které získaly loni v listopadu titul "Sneaker of the Year".
Fashion weeky klasicky určují trendy na příští sezóny. Jak je to ale s teniskami? Přinášíme vám 7 teniskových trendů, do kterých se vyplatí investovat v roce 2017.
Společnost PUMA představuje naposledy v této sezóně tenisky Creeper, tentokrát v nových barvách a sametovém provedení.
PUMA spustila kampaň s názvem DO YOU. Smyslem akce je přijmout sebe sama bez ohledu na nedostatky, nalézt svoji pravdu a držet se jí. Novou tváří kampaně se stala Cara Delevingne.
PUMA Creeper je první teniskou od značky FENTY inspirovanou punkrockovým stylem New York City. Model kombinuje ikonické tenisky PUMA Suede s lehce punkovými a rebelskými prvky.
1.6. 2011 navštíví Baťu na Václavském náměstí tvář značky Puma, král atletiky a fenomenální jamajský sprinter v jednom, Usain Bolt. Nejrychlejší muž planety tu představí nejnovější modely běžeckých bot.
Společnost PUMA pokračuje s posouváním hranic sportovního designu....
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.