MILUJU-BOTY.CZ - Scholl

Výprodeje a předvánoční slevy letos přichází ještě dříve než jsme byli zvyklí. Slevy na zimní kolekce bot Scholl letos začala už začátkem prosince.
Vánoční slevy začínají už před Vánoci! V internetovém obchodu značky Scholl začaly slevy zimní kolekce obuvi už nyní...
3 produkty, které v létě potřebujete, aby vaše chodidla byla krásná, zdravá a hebká. Značka Scholl je celosvětově nejznámější svými produkty péče o nohy a my vám představíme 3 výrobky, které byste určitě měla vlastnit :-)
Dlouho očekávaná podzimní a zimní kolekce značky Scholl je tady. Zatím nám do redakce přišlo několik málo prvních ukázek bot, ale už z toho vzorku je jasné, že nová kolekce bude stát za to!
Více než kdy jindy musíme v létě pečovat pečlivě o svá chodidla. Kromě toho, že jsou naše nohy neustále na očích jsou také v tomto extrémně namáhané a potřebují naši pozornost. Poradíme vám, jak ve 3 krocích dosáhnout péče, kterou vaše nohy potřebují.
Vlastníte nejkrásnější boty, máte nádhernou pedikůru s gelovými nehty a myslíte si, že jste prostě hvězdou? A co vaše chodidla? Pečujete o ně stejně jako třeba o svoje ruce? ...všimli jste si někdy, jak vypadají paty v těch nádherných sandálkách za 2 tisíce?
Pokud chcete aby vaše chodidla vypadaly v letních sandálcích bezvadně, pak nezapomínejte péči o svou pokožku na nohou. Zejména paty nehezky zdobí popraskaná a tvrdá kůže.
Téměř 2/3 žen trápí ztvrdlá kůže na chodidlech. Nejedná se jen o estetický problém, ale když "problém" zanedbáte, můžou ze ztvrdlé kůže vzniknout i bolestivé mozoly.
Značka zdravotní obuvi Scholl už několikátým rokem po sobě překvapuje zdařilými fashion kolekcemi dámských bot.
Značka zdravotní obuvi Scholl už několikátým rokem po sobě překvapuje zdařilými fashion kolekcemi dámských bot.
Víkendy plné módy exluzivně v Óčko Music Club Praha. Každý víkend se přestaví nové kolekce známých značek jako jsou Bruno banani, Mayo Chix, Obsesssive a další...
Gelové výstelky Party Feet jsou revoluční novinkou pro pohodlí nohou a ocení je všechny ženy, které mají rády eleganci vysokých podpatků a zároveň pohodlí a příjemný pocit při chůzi i tanci.
Nová fashion kolekce obuvi Scholl pro jaro - léto 2011....
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.