MILUJU-BOTY.CZ - Sorel

Podzimní sezóna se nese v duchu účelně zpracovaných klasických stylů. Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování
Ve spolupráci se značkou Sorel jsme pro vás připravili soutěž o 1 pár kotníkových bot Phoenix Lace Boot.
Venku máme ještě léto, ale čas běží a můžeme pomalu začít přemýšlet, co si obujeme v nadcházejících chladnějších měsících. Kolekce značky Sorel se pro podzimní sezonu nese v duchu účelně zpracovaných klasických stylů. Je výrazná, sebejistá a vytvořená pro ženy v pohybu.
Zimní radovánky i procházky ve sněhu si každý rád užije, zejména pokud jsou nohy v teple a suchu. Sorel nabízí univerzální, pohodlné, teplé, nepromokavé boty pro všechny generace. A to nejen do hor, ale i do města.
Podzimní kolekce Sorel nabízí ženám velký výběr "městských odolných" bot s důrazem na funkčnost, módní styl i ženskost. Boty mají elegantní tvar s různými výškami podpatku, jsou nepromokavé a pro ochranu mají vrchní stranu plně koženou.
Podzimní kolekce Sorel nabízí ženám vůbec nejširší škálu "městských odolných" bot, které mají elegantní tvar s různými výškami podpatku, jsou nepromokavé a pro ochranu mají vrchní stranu plně koženou.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, ne...
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.