MILUJU-BOTY.CZ - Soutěže

Je pondělí, tak proč vám neudělat radost? Pokud jste s námi soutěžila o vstup do fitness centra pro ženy Contours, tak jste vyhrála!
Pro všechny naše čtenářky tu máme soutěž - odpovězte na dvě otázky a můžete vyhrát členství v jedinečném fitness centru pro ženy (pobočky po celé ČR) - CONTOURS.
Velkou a zajímavou sbírku bot nám ukázala Tereza ze Třince. Její nejvyšší podpatky měří 13 centimetrů a nebojí se v nich chodit. Ve svém botníku má ale i oblíbené tenisky značky Ferrari...
Pošlete fotku svého botníku a jedna z pěti knížek Klub vášnivých botomanek může být vaše. Své fotografie můžete zasílat až do pátku 30. září 2011.
Co dělají vaše boty na dovolené? Pošlete nám fotku vašich bot z dovolené a můžete vyhrát jednu z pěti úžasných barevných paletek značky Be chic!
Léto je tady! Hurá! Každá z vás určitě přemýšlí, jaké boty si s sebou vezme na dovolenou - ať už to bude na Šumavu, do Itálie nebo třeba na Mauricius. Připravili jsme pro vás zajímavou soutěž - pošlete nám fotku vašich botiček z dovolené!
Pošlete fotku svého botníku a vyhrajte úžasnou knihu pro všechny botaholičky!...
V této galerii najdete ukázkové fotografie jaké můžete zaslat do naší velké letní soutěže i vy! Stač...
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.