MILUJU-BOTY.CZ - Sportalm

SPORTALM, jedna z nejznámějších značek luxusního oblečení pro volný čas, slaví letos již 65 let existence a k výročí představuje jubilejní kolekci SKI 1953 inspirovanou svým domovským městem Kitzbühel, kde dodnes vznikají její módní i sportovní kolekce.
Ať s golfem teprve začínáte, nebo už hrajete skvěle, v golfové kolekci SPORTALM budete na greenu vždy hvězda.
Nová lyžařská kolekce značky SPORTALM z rakouského Kitzbühelu je plná výrazných barev a má nádech sportovního retro stylu.
Modely Sportalm vznikají v rakouském Kitzbuehelu a jsou vyhledávány pro svoji ženskost, originální detaily a kvalitu materiálů. V nové kolekci pro volný čas na nadcházející jarní a letní sezónu kombinuje přírodní tóny, odstíny bílé a béžové, s barevnými akcenty zelené a oranžové.
Letošní kolekce Sportalm představuje nové trendy a objevuje se zde široká paleta barev, od tlumených odstínů šedé a tmavě modré až po výrazné neonové tóny a exotické potisky.
Oblíbená značka luxusního oblečení představuje novou kolekci na nadcházející jarní a letní sezónu. Modely Sportalm vznikají v rakouském Kitzbühelu, ale v nové kolekci můžeme najít také inspiraci z Itálie a Afriky.
Značka SPORTALM představuje novou kolekci dámského oblečení na golf. Trička, bundy, vesty, kalhoty, šortky i čepice jsou stylové, pohodlné a lehce se kombinují.
Máme pro vás 3 hedvábné šátky od luxusní rakouské značky Sportalm. Přidejte do svého letního šatníku i elegantní doplněk na večer k tričku nebo halence.
Chystáte se na dovolenou a chybí vám ty správné kousky v šatníku? SPORTALM má přímo ideální kolekci oblečení pro volný čas, které je pohodlné, luxusní a sexy.
Luxusní značka Sportalm představuje novou kolekci dámského oblečení na golf.
Nová lyžařská kolekce značky SPORTALM z rakouského Kitzbühelu....
Modely Sportalm vznikají v rakouském Kitzbuehelu a jsou vyhledávány pro svoji ženskost, originální d...
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.