MILUJU-BOTY.CZ - Tezenis

Značka Tezenis vždy podporovala hudební svět a nové talenty. Nyní v nové televizní reklamě Your Song představuje Ritu Ora.
Rita Ora pokračuje ve spolupráci se značkou Tezenis. Ikonický a osobitý styl, skvělé doplňky v každém slova smyslu - atmosféra exkluzivních DJs, party a nocí, u nichž si přejeme, aby nikdy neskončily.
Nové auditorium v sídle skupiny Calzedonia se přeměnilo na přehlídkové molo pro fashion show značky Tezenis. Zábava, móda a hudba byly hlavními hvězdami této neopakovatelné show.
Plavky Tezenis jsou stejně osobité a trendové jako Rita Ora. Nová reklamní kampaň představuje popovou hvězdu v plavkách pro každou příležitost vašeho nezapomenutelného léta.
Kalifornský festival Coachella je i módní přehlídkou nejnovějších trendů. A Tezenis, značka s ikonickým stylem a svými mladistvými, kosmopolitními letními kolekcemi inspirovanými hnutím hippie, je na špici tohoto trendu.
Na nových webových stránkách naleznete více než 3 000 produktů. U každého produktu najdete tipy a inspirace, jak ho můžete kombinovat, představení nových módních trendů a také samozřejmě informace o materiálech.
Plavky budou letos v létě barevné, pruhované a se vzory. Poletí také retro a kalhotky s nízkým pasem.
Jarní kolekce italské značky Tezenis nabízí hravé modely v neotřelých kombinacích.
Prezentace mini-kolekce #ritaoraXtezenis. Nové auditorium v sídle skupiny Calzedonia se přeměnilo na...
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.