MILUJU-BOTY.CZ - Tiffany & Co.

Tiffany představuje novinky z oblíbené kolekce TIFFANY T, která vznikla jako pocta jménu Tiffany a je inspirována energií, kreativitou a dynamickým stylem města New York, ze kterého značka pochází.
Značka Tiffany & Co. odhaluje první kolekci šperků svého uměleckého ředitele Reeda Krakoffa nazvanou Tiffany Paper Flowers neboli Papírové květy. Název a design kolekce byly inspirovány představou okvětních lístků vystřižených z papíru a decentně sepnutých dohromady.
Tiffanyho ikonické klíče jsou oslavou nových začátků a významných milníků v životě. Jsou dokonalým symbolem jedinečných událostí, vzácných vzpomínek i důležitých úspěchů, a odemykají nové možnosti.
Tiffany & Co. maluje město New York na modro do své Tiffany Blue. U příležitosti uvedení nové kampaně dává Tiffany svému domovskému městu nečekanou proměnu pomocí zábavných pop-up instalací a performancí.
Tiffany představuje zásnubní prsten Tiffany Novo Princess Cut a novou tyrkysově modrou krabičku, která bude od teď doprovázet ikonické Tiffanyho diamanty.
Tiffany představuje nový model z oblíbené kolekce Tiffany T, která v sobě nese jedinečnou energii, kreativitu a sílu města New York.
Jako opravdový expert na dárky přináší Tiffany radost již neuvěřitelných 180 let a letošní Vánoce slaví výběrem nejkrásnějších šperků a doplňků z nových i ikonických kolekcí. V modré krabičce od Tiffanyho vždy darujete radost na celý život.
Tiffany & Co. představuje novou podzimní kampaň. Šest osobností z různých oblastí, vybraných pro jejich výrazný styl, silnou osobnost a originální vizi.
Oblíbené hodinky Tiffany East West doslova převrací pravidla hodinářské výroby svým nezvykle otočeným obdélníkovým tvarem číselníku. I menší model East West Mini v sobě snoubí Tiffanyho legendární styl.
Kolekce Blue Book Tiffany & Co. pro rok 2017 s názvem The Art of the Wild (Umění divočiny) zachycuje nespoutanou krásu přírody.
Tiffany & Co. a Porter Magazine uspořádaly velkolepý event na podporu organizace Save the Elephants. Značka Tiffany na podzim uvede kolekci přívěsků a broží ve tvaru slona, jejíž stoprocentní výtěžek bude věnován fondu Elephant Crisis Fund.
Tiffany nyní představuje fotografie a krátký film, kde Lady Gaga předvádí novou módní kolekci Tiffany City HardWear. Opravdová Newyorčanka a stylová ikona Lady Gaga v krátkém filmu popisuje celoživotní vášeň pro značku Tiffany a její vlastní kreativní cestu k sebevyjádření.
Tiffany představuje novou kolekci Paloma´s Melody. Je inspirovaná krásami každodenního života slavné návrhářky, vším, co jí obklopuje, srdečností lidí, které miluje, a místy, které nazývá svým domovem. Kolekce v sobě nese pocit vděčnosti za život plný krásných prožitků.
Jak vypadá láska? Říká se, že není vidět, můžeme ji pouze cítit. To je sice hezké rčení, ale u Tiffanyho věří, že malé připomenutí nemůže být na škodu, speciálně na Valentýna.
Značka Tiffany navrhuje ty nejúžasnější klenoty světa již téměř 180 let. Přinášíme inspiraci pro nadcházející plesovou sezonu.
Každé Vánoce přemění Tiffany & Co. své výlohy v malá umělecká díla a stanou se z nich okna do magického světa Vánoc ve stylu této legendární značky. Krásné výlohy můžete vidět i v Praze u Tiffanyho v Pařížské 10.
Nové modely Tiffany T Wrap zachovávají čisté linie a dynamický design kolekce, jež se od svého uvedení v roce 2014 stala ikonickou.
Ikonická srdce nesou slavný nápis "Please Return to Tiffany" jsou symbolem optimismu, krásy a lásky, na kterých je značka založena. Nová kolekce "Love" připomíná, že láska je všude kolem nás, a že svět je krásnější, když lásku sdílíme.
V rámci nejluxusnější kolekce Blue Book letos Tiffany uvádí i unikátní modely hodinek, skvosty zdobené diamanty a drahými kameny.
Tiffany & Co. uspořádalo zářivý gala večer v divadle La Fenice na oslavu otevření prvního obchodu v Benátkách.
Milujete značku Tiffany? Pak přesně pro vás je tu nový film Crazy About Tiffany´s.
Nejluxusnější kolekce Tiffany & Co. Blue Book pro rok 2015 je oslavou síly a krásy skrývající se v tajemném světě moří a oceánů.
Tiffany & Co. představuje zásnubní kampaň WILL YOU? Dokazuje, že jako největší specialista na lásku a romantiku, a je vždy o krok napřed.
Šperky z luxusní kolekce Tiffany Blue Book 2015 zářily na předávání Oscarů.
Tiffany & Co. provází své zákazníky při těch nejromantičtějších chvílích života a vytváří dokonalé dárky z lásky již přes 177 let. Letošní svátek svatého Valentýna není výjimkou.
Skvosty od Tiffany zářily na červeném koberci na nedělním udílení Zlatých glóbů, Tiffanyho diamanty zdobily oslňující vítězku Amy Adams, i Reese Witherspoon, Siennu Miller a Taylor Schilling.
Originální umělecká díla zachycující energii města New York bude letos doprovázet i oslnivá světelná show na vlajkovém obchodě Tiffany & Co. na Páté Avenue.
Nové "mistrovské kusy" ožívají pohybem světla a oslnivým třpytem.
Pražský butik v Pařížské ulici na dva týdny navštívila tzv. travelling collection s názvem SHADES OF BRILLIANCE.
Tiffany & Co. představuje největší novinku letošního roku - novou kolekci TIFFANY T, která měla světovou premiéru 1. září 2014.
Tiffanyho legendární klíče jsou oslavou nových začátků a významných milníků v životě. Jsou dokonalým symbolem jedinečných událostí, vzácných vzpomínek i důležitých úspěchů, a odemykají nové možnosti.
Tiffany představuje novou barevnou kolekci Paloma´s Sugar Stacks.
Legendární americké klenotnictví Tiffany & Co. včera slavnostně otevřelo obrovský vlajkový obchod v centru Paříže. Několikapatrový flagship store o rozloze téměř 1000 m2 se nachází na jedné z nejprestižnějších adres světa, pařížské Champs Élysées.
Snubní prsteny Tiffany & Co. uctívají nejdůležitější okamžiky života.
Jedinečné šperky z nejvzácnějších drahých kamenů světa. Blue Book hraje všemi barvami a oplývá energií symbolizující příchod jara. V ikonické kolekci odhaluje magické kouzlo těch nejvzácnějších diamantů a drahokamů.
Zásnubní prsten v podobě, jak jej dnes známe, je dílem legendárního klenotníka přezdívaného "Král diamantů", Charlese Lewise Tiffanyho. Jeho posedlost absolutní dokonalostí přinesla ty nejkrásnější diamanty, které se staly symbolem pravé lásky a romantickým příslibem štěstí a společného života.
Tiffany & Co. představuje zbrusu nové šperky z kolekce Atlas, jejíž neobyčejná krása vytvořila z proslulých designů módní ikony. Poslední kolekce nese typický prvek římských číslic ukrývající se v designech symbolizujících sílu a svobodu.
Nejkrásnější valentýnské dárky z dílny Tiffany & Co.
Kolekce, jejíž název v překladu znamená "okouzlit, očarovat, fascinovat", je inspirována ornamenty na zdobných branách do čarokrásných zahrad a přepychových sídel.
Chcete v nadcházející sezóně večírků a plesů opravdu zazářit? S novými skvosty z dílny Tiffany & Co. doslova oslníte.
Tiffany představuje ty nejzářivější vánoční dárky.
Tiffany & co. oslavuje osobitý styl v nové kampani pro podzim 2017....
Tiffany & Co. představuje kolekci Blue Book 2017: Umění divočiny....
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.