MILUJU-BOTY.CZ - s.Oliver

Na září si značka s.Oliver připravila rozšířený výběr kalhot. Dámská i pánská kolekce zahrnuje sadu čtyř různých typů. Výběr je na vás! Kalhoty se liší stylem, barvami i střihem, tak si každý přijde na své.
Aktuální nabídku značky s.Oliver si můžete v klidu prohlédnout třeba u kávy. Tištěnou verzi získáte na prodejnách. Na internetu je také elektronická podoba. Stylisté se zaměřili na outfity vhodné pro nejrůznější příležitosti od rána až do večera.
Vždy nositelné a slušivé jarní kabáty v kombinaci se správně zvoleným outfitem se hodí pro běžné nošení i slavnostní příležitosti. Jejich dokonalý střih s páskem dává zelenou v podstatě každé postavě.
Celkem dvanáct kolekcí připravili návrháři módní značky s.Oliver k nové řadě s.Oliver DENIM. Z kolekcí doslova sálá výzva "žít tady a teď".
Pořídit krásný vánoční dárek, se kterým se trefíte do představ a vkusu obdarovaného, nemusí být vždy jednoduché. A protože doplňků není v dámských šatních skříních nikdy dost, vybrali jsme několik tipů.
Už jste si udělali radost podzimním nákupem? Německá módní a lifestylová značka s.Oliver vybrala pro podzim několik tipů z dámských a pánských kolekcí a připravila inspirativní Fashion Magazín, ve kterém naleznete i poukázku k nákupu.
Pro prošívanou péřovou bundu s "tenisákem" zajděte do s.Oliver. Dámská a pánská kolekce Light Down je právě v prodeji.
Především na začátku sezóny je dámská móda s.Oliver Casual doslova pohlcena světem zvířat. Dále se objeví prvky rocku, punku a grunge stylu. Vše v moderním ležérním stylu a s důrazem na kombinovatelnost.
Značka s.Oliver má původ v Německu a nabízí několik produktových řad s módou pro ženy, muže i děti. Podívejme se nyní blíže na cestu, kterou se móda s.Oliver vydala pro období jaro a léto 2014 v rámci dámské kolekce.
Máte rádi džínovinu? Pak je kolekce DENIM SPECIAL německé módní a lifestylové značky s.Oliver připravena přesně pro vás. Kolekce se v prodejnách začne objevovat v únoru, avšak důraz na ni bude kladen v průběhu celého jara a léta 2014.
Lednové slevy jsou sice v plném proudu, avšak stále je na co se těšit. Třeba německá módní a lifestylová značka s.Oliver postupně nabízí extra slevu na již zlevněné zboží či finální slevy ve výši až 70 %.
Německá módní a lifestylová značka s.Oliver na českém trhu rozšířila nabídku o dětské oblečení. Dívčí, chlapecká i dětská móda s.Oliver věkové kategorie 2 - 14 let je v prodeji na internetu, s exkluzivním zastoupením na Mall.cz.
Tématem letošní novinky mezi parfémy značky s.Oliver je spříznění dvou duší, kdy člověk přesně ví, co si ten druhý myslí.
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.