MILUJU-BOTY.CZ - Na ples

To je poselství nové kampaně značky Revlon. Novou ambasadorkou, která dokonale ztělesňuje poselství této kampaně "Live Boldly", se stala izraelská herečka a modelka Gal Gadot.
Nastává čas plesů a opět je tu nabídka elegantních šatů mnoha střihů, barev a nápaditého zdobení.
Když se spojí luxus a odborné znalosti v oblasti krásy Francie, s čistotou a tajnými bylinnými recepturami Koreje, vznikne kosmetika erborian. Ta v sobě snoubí to nejlepší z obou zemí a jejich kultur.
Jako opravdový expert na dárky přináší Tiffany radost již neuvěřitelných 180 let a letošní Vánoce slaví výběrem nejkrásnějších šperků a doplňků z nových i ikonických kolekcí. V modré krabičce od Tiffanyho vždy darujete radost na celý život.
Rozjasněte i ty nejpošmournější dny a propůjčte dlouhým nocím barevný třpyt kolekce na novou sezonu, která přivádí zpět k životu krásu klasických šperkových odstínů.
Dokonalost, krása a úspěch není zdaleka to jediné, po čem lidé v 21. století sní. Porozumění, oddanost a věčná láska má pro nás daleko hlubší význam. Na cestě za snem budou vaším nejlepším průvodcem šperky plné energie, lásky a citu.
Módních doplňků není nikdy dost. A u kabelek to platí dvojnásob.
Okouzlily Kleopatru a po ní i mnoho dalších slavných žen. Perly, které jsou zosobněním elegance, lásky i krásy budou slušet i vám.
Kolekce Blue Book Tiffany & Co. pro rok 2017 s názvem The Art of the Wild (Umění divočiny) zachycuje nespoutanou krásu přírody.
Neil J. Rodgers, britský stylista a návrhář obuvi se základnou v Los Angeles. Díky své práci dokonale rozumí sladění každého detailu. Dává přednost novým a čistým liniím, luxusním materiálům, zaměřuje se na tóny barev.
Rádi vám představujeme jedinečné kousky ve světě obuvi. Pro potěchu oka i pocitu jedinečnosti, v případě, že vás inspirujeme. Lodičky Eden ztělesňují návrat ke kráse zapomenutého ráje a jejich podpatky zdobené filigránovými lístky jsou jako z kouzelné pohádky.
Dánská značka DYRBERG/KERN přišla s originálním konceptem šperků. Vyberete si základní prsten a ozdobný vršek - šroubovací top můžete kombinovat podle příležitosti nebo vaší nálady. Hlavními ozdobami topů jsou zářivé křišťály, přírodní perleť a osm druhů ušlechtilých polodrahokamů.
Plesová sezóna začala. Každý ples nebo bál je slavnostní událost a proto je vhodné mít společenský oděv. A kde jinde pořídit úžasné šaty, skvěle padnoucí obleky a nepostradatelné doplňky, než ve VAN GRAAF.
Letošní sezóna přeje ženskosti. Využijte všech svých ženských zbraní a oslňte v krásných plesových šatech, ať už v extravagantní róbě nebo jednodušších šatech nepostrádajících eleganci.
Oblíbená herečka a česká módní ikona Aňa Geislerová na Českém lvu opět zářila. Aňa pravidelně potvrzuje svou pozici jedné z nejlépe a nejvkusněji oblékaných českých žen
Se zimou každý rok přichází čas plesů, super večírků a společenských akcí. A právě na tyto akce se vám budou hodit nové společenské boty na podpatku - high heels.
Elegantní účes na ples bývá obvykle drdol, kudrlinky nebo naopak vyžehlené vlasy. A co takhle trocha extravagance do účesu a zkusit čelenku?
Boty na podpatku patří na ples stejně tak jako společenské šaty nebo psaníčko. A protože letos všichni (nebo aspoň většina) šetříme, tak tu pro vás máme pár levnějších a hlavně dostupných tipů...
Plesová sezóna je tady a s tím i starosti s garderóbou. Zkuste se letos trochu odvázat a doplňte svůj plesový model barevným originálem v podobě barevného psaníčka.
Gelové výstelky Party Feet jsou revoluční novinkou pro pohodlí nohou a ocení je všechny ženy, které mají rády eleganci vysokých podpatků a zároveň pohodlí a příjemný pocit při chůzi i tanci.
Tiffany & Co. představuje kolekci Blue Book 2017: Umění divočiny....
Nádherné lodičky na ples nebo na přicházející jaro z obchodu Besexy.cz...
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.