MILUJU-BOTY.CZ - Vánoce 2012

Letošní zimní večírková sezóna je zahájena. Nosí se třpyt, metalické odlesky, flitry a efektní zdobení - na šatech i doplňcích.
Christian Louboutin. Obuvník, který si nechal patentovat červené podrážky, symbol bot, které milují ženy (a už i muži) po celém světě. Povýšil boty na umělecké dílo ...
Paletka dekorativní kosmetiky Love Palette je právě to, co každá žena potřebuje mít a nosit ve své kabelce. Krásná, praktická krabička v elegantním černém obalu skrývá vše, co potřebujete pro dokonalý make-up.
Krásné boty jsme zvyklé vídat téměř denně. Nadšené býváme z nových kolekcí dvakrát do roka. Skutečná nirvána z bot, za které byste dala celou výplatu bez ohledu na měsíční hladovku, se dostavuje jednou ročně... a je tu zase!
Nová kolekce šperků Frey Wille je inspirována obrazy jednoho z nejvýznamnějších umělců vídeňské moderny Egona Schiele. A je jako vždy úžasná.
Těsně před Vánoci představuje novou kolekci značka italských kabelek Carpisa. Limitovaná edice zaujme především netradičními barevnými vzory, jež jsou jedním z trendů zimní sezóny.
Lebka jako módní doplněk nebo jeho součást? Ale ano, a v elegantní podobě. Dámské kabelky na tuto i příští sezónu budou zdobené lebkami v různých provedeních i velikostech.
Konečně je tu zima. Někteří ji zatracují, někteří ji milují. Zima může být pro všechny příjemná a veselá.
Holandská šperkařská značka Bron, která pracuje výhradně s přírodními materiály té nejvyšší kvality, přichází na trh s novou kolekcí prstenů.
Výprodeje a předvánoční slevy letos přichází ještě dříve než jsme byli zvyklí. Slevy na zimní kolekce bot Scholl letos začala už začátkem prosince.
Krásné dámské kabelky v klasické černé ale i v zářivě zelené, růžové nebo teplé žluté barvě. Něčím jsou tyto kabelky ale zvláštní - jsou totiž zdobené malými lebkami!
Se zimou každý rok přichází čas plesů, super večírků a společenských akcí. A právě na tyto akce se vám budou hodit nové společenské boty na podpatku - high heels.
Originální design, (téměř) nekonečné možnosti kombinací, nošení, barev, ciferníků, náramků i přívěsků. Hodinky, které můžete nosit a měnit několikrát denně.
Po oblíbených originálních hodinkách Stamps, k nám konečně dorazily i italské šperky této značky. A jsou skutečně krásné! Originální šperky navrhli i vyrobili italští designéři.
Jedna z nejkrásnějších vánočních reklam za dlouhou dobu. Cartier vypráví kouzelný pohádkový příběh... video najdete uvnitř.
Podzimní a zimní kolekce bot slavného designéra Christiana Louboutina....
Originální hodinky, které můžete kombinovat s různými ciferníky, náramky nebo přívěšky....
Luxusní italské šperky značky Stamps jsou horkou novinkou na českém trhu. Šperky navržené a vyrobené...
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.