MILUJU-BOTY.CZ - Vánoce 2014

Supermodelka a múza kampaně Swarovski pro sezónu podzim/zima 2014/2015, na fotografiích Stevena Meisela předvádí neodolatelné modely z vánoční kolekce společnosti.
Pokud hledáte vhodnou zábavu na dlouhé zimní (vánoční) večery, zkuste sáhnout po deskových hrách. Ty totiž ještě stále letí a nabízí vhodnou možnost, jak zabavit celou rodinu.
Hledáte letos o Vánocích netradiční dárek? Sáhněte po osobitých barevných náramcích značky Cruciani C, které jsou vyrobeny z krajky macramé. Jsou absolutním hitem sezóny a pod vánočním stromkem se rozhodně neztratí!
Padající vločky za okny, rolničky a dětský smích patří ke Štědrému dni, stejně jako dárky, které dokážou navěky uchovat vzácné vzpomínky i jedinečnost okamžiku spojeného s láskou a Vánoci.
Přivítejte zimu i všechny večírky a party stylově. Vánoční kolekce se slavnostně vyladěnými kultovními kousky značky Levi´s vám přidá na pohodě a navíc zahřeje.
Darujte svým blízkým zážitek - kupte voucher do 4DX kina.
Lámete si hlavu, čím potěšit o Vánocích maminku, kamarádu či tatínka? Balíček kvalitní kosmetiky, který pomůže nejbližším ke kvalitnějším vlasům, s hydratací pokožky či v boji proti vráskám, nikdy nezklame.
Obklopte se během svátků dobrotami, které k Vánocům neodmyslitelně patří.
Vánoční čas je neodmyslitelně spjat také s okamžiky obdarovávání našich blízkých. Na rozdíl od mnohdy složitějšího vymýšlení dárků pro muže je to s ženami jednodušší - kvalitní kosmetika je sázka na jistotu.
Podaří se vám letos skutečně potěšit své blízké? Buďte si jistí a obdarujte je dárkem, který se zaručeně "nedožije" příštích Vánoc.
Originální umělecká díla zachycující energii města New York bude letos doprovázet i oslnivá světelná show na vlajkovém obchodě Tiffany & Co. na Páté Avenue.
Pořídit krásný vánoční dárek, se kterým se trefíte do představ a vkusu obdarovaného, nemusí být vždy jednoduché. A protože doplňků není v dámských šatních skříních nikdy dost, vybrali jsme několik tipů.
Česká značka Deers slaví vánoční svátky s kreativitou a hravostí, která se pro ni již během let stala příznačnou. Designérka Kamila Písaříková se letos nechala inspirovat slavnostními odlesky vánočních světel a ozdob.
Každý miluje Vánoce. Ty letošní se nezadržitelně blíží. Umocněte jejich krásu ještě víc. Stačí málo...
Značka vlasové kosmetiky Timotei sestavila pro své zákazníky tři typy vánočních dárkových kazet. Stačí se jen rozhodnout - chcete obdarovat ženu náročnou, praktickou či zaneprázdněnou?
Vánoce se blíží a s nimi je tu nová kolekce sezonních produktů značky LUSH. Jako vždy je zábavná a neuvěřitelně voňavá, plná úžasně relaxačních produktů, které v zimních měsících zahřejí nejen tělo, ale i mysl.
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.