MILUJU-BOTY.CZ - Vánoce 2016

Právě teď je ten pravý čas trochu se odměnit a pořídit si malou drobnost pod vánoční stromeček.
Každý z nás je jedinečný, a tak i vy a vaši blízcí si zaslouží pod stromečkem rozbalit něco výjimečného. Zahrajte si na Ježíška a společně s BeWooden vyberte dárek stvořený příběhem a láskou.
Každé Vánoce přemění Tiffany & Co. své výlohy v malá umělecká díla a stanou se z nich okna do magického světa Vánoc ve stylu této legendární značky. Krásné výlohy můžete vidět i v Praze u Tiffanyho v Pařížské 10.
Trendy přicházejí a odcházejí, ale styl, odkaz a autentičnost budou žít věčně. Více než 140 let džínové historie je za námi, ale džíny Levi´s jsou stále aktuální.
Výběr moderních doplňků a oblečení na volný čas, to jsou ideální vánoční dárky v podání COS.
S vůněmi je svět hned hezčí. Značka Too Faced opět nezklamala a přichází v zimním čase s novinkami, které vás zkrášlí a ještě úžasně voní. Budete si připadat jako v pohádce.
Listy na stromech se barví do těch nejčarovnějších odstínů. S příchodem zimy je toho spousta, na co se těšit. Přinášíme vám inspiraci na dárky, které budou pod stromečkem zaručeně úspěšné. Od vonných svíček a difuzérů, přes kosmetiku v designových obalech až po dárkové kazety.
Namíchejte si vlastní a originální péči o pleť každý den a vytvořte si tak svůj vlastní elixír mládí. Vaše pokožka si to zaslouží. Univerzální krémový fluid můžete zkombinovat se čtyřmi koncentráty.
V létě se snažíme všichni ochladit a na koupel má málokdo myšlenky. Ale jak se blíží zima, začíná vlezlý podzim a den se krátí, jakoby nás vana v koupelně lákala, abychom šli do její teplé a voňavé náruče.
Výběr moderních doplňků a oblečení na volný čas, to jsou ideální vánoční dárky v podání COS....
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.