MILUJU-BOTY.CZ - cruise kolekce 2012

Designér Brian Atwood ví, jak prodat své boty. Každou z jeho kolekcí bot předchází úžasné minifilmy, fotostory... Podívejte se!
Kombinace lesklého laku a zářivých barev stojí za trojicí unikátních bot od obuvnického guru Louboutina.
Je to skutečný ráj na zemi. Je to největší "Shoe gallery" pod sluncem kde můžete vidět ty nejkrásnější a nejluxusnější boty z celého světa. Přes 10 tisíc metrů čtverečních kde můžete obdivovat, zkoušet, nakupovat...
Louis Vuitton představuje v rámci kolekce Cruise 2012 kabelku Saumur Flore, reinterpretaci kultovního modelu z 80. let, nyní v hravém provedení z perforované kůže v jasných barvách nebo z perforovaného plátna Monogram pro ženy, které milují retro eleganci.
Letošní léto ještě ani neskončilo (pokud tedy vůbec začalo) a návrhář Jimmy Choo už pro nás má kolekci pro příští léto. Cruise kolekce jsou zajímavou inspirací pro prázdninový šatník.
Uznávaná umělkyně Sofia Coppola inspirovala Marca Jacobse při tvorbě nové kolekce značky Louis Vuitton. Žena značky Louis Vuitton je světoběžnice. Je svobodomyslná a vždy dělá jen to, co ji baví. Je však stále ženská, vždy elegantní a překvapivě koketní.
Květinová kolekce obuvi a kabelek pro jarní sezónu příštího roku. ...
Sofia Coppola se s Marcem Jacobsem přátelí již mnoho let. Právě díky němu poznala značku Louis Vuitt...
© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.